Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lanetli Yer Görmek

Rüyada lanetli yer görmek neye çıkar?

17 yaşındayım, kızım, okuyorum, bekarım. 3 gündür bir rüyayı sürekli devam ettiriyorum.

1. Gece evli olduğumu (tanımadığım ama iyi gözüken bir adam) ve onunla bir yere pikniğe gittiğimizi gördüm, sonra orada bazı lanetlerin olduğunu duydum.
2. Gece oraya tekrar bir aile dostumuzla gittiğimizi ve orada lavaboya giderken siyah elbiseli, sarı uzun saçlı ama ayakları olmayan birini gördüm, uçuyordu yani. Neyse önemsemedim daha sonra.
3. Gece yine oraya pikniğe gittiğimizi gördüm ve orada bu lanete bulaşmış bazı kişilerle tanıştım, konuşamıyorlardı, sürekli bir şeylerden kaçıyorlardı, sudan korkuyorlardı ve hepsi o lavaboda toplanıyordu.

Sonra o sarı saçlı kadın tekrar geldi beni ve eşimi kovaladı, ilk başta ikimizde kaçtık, bağırarak bir şeyler diyordu, sonra ben onu saçlarından tuttum ve “senden korkmuyorum, ben senden daha güçlüyüm” diyerek parçalamaya başladım. Sonrada tebbet ve elham suresini sürekli okuyarak parçalamaya devam ettim. Çok küçük parçaları kaldı sonra esimle koşarak oradan uzaklaştık. Sonraki gün gelip baktığımızda orada o insanların hiç biri yoktu, o kadında yoktu, lavaboya gidip baktım orada da hiç bir şey yoktu, sonrada uyandım.

Rüyada lanetli yer görmek tabiri

Gülsüm merhaba, lütfen ilk önce rüyada evlilik görmek sayfasını okuyun, orada yazdığı gibi rüyada evlenmiş olduğunu görmek kişisel gelişim ifadesidir. Rüyada pikniğe gitmek sizin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunuzu ifade eder. Ancak piknik yerinde bazı lanetlerin olduğunu görmeniz bir konuda kendinizi suçlu hissettiğini göstermektedir. Çünkü rüyada lanetli yer görmek rüya sahibinin kendini bir suçluluk duygusu içinde hissettiğini ifade ederken öte yandan da bir durum veya ilişkide zarar görmemek daha dikkatli davranmak gerektiğini belirtir. Bu konuda rüyada lanet görmek sayfasında daha detaylı açıklama bulabilirsiniz.

Rüyada ayakları olmayan ve uçan kadın ise sizin günlük hayatınızda geniş hayal gücü olan, neşeli birileriyle bir araya geleceğinize ve o kişilerin yaratıcı zekasından faydalanarak işlerini yoluna koyacağınıza delalet etmektedir. Rüyanızdaki lanetli kişiler ise sizin için önemli olan bir şeyin açığa çıkacağını, kimsenin bilmesini istemediğiniz bir durumun ortaya çıkarak sizi zor durumda bırakacağını işaret etmektedir.

Ancak rüyanın son bölümü güçlü inancınız ve kuvvetli manevi yönünüzle bu sıkıntılı durumdan kolayca çıkıp, huzur ve rahata kavuşacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Lanetli Yer Görmek” için bir yanıt

Rüyada toplu pikniğe gitmek
Rüyamda tanıdığım tanımadığım insanlar olan toplu bir pikniğe gidiyordum, daha sonra çok hoşlanmadığım bir arkadaşım bana defalarca sarılıp samimi hareketler yaparken sevdiğim kişi bana selam dahi vermedi uzun süredir görüşmediğimiz halde şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir