Rüyada Larva Görmek

Rüyada larva neye işarettir?

Rüyada larva görmekRüyamda genital bölgemde larvalar olduğunu görüyorum, etrafımdaki insanlardan yardım istiyorum, kendim çıkartamıyorum çünkü çok iğreniyordum ama kimse yardım etmiyordu. Bu sırada larvalarla birlikte hamam böcekleri de çıkıyordu ama çoğu larva çıkmıyordu yapışkan gibi bir şeylerin arasında hareket ediyorlardı, bu rüya ne anlama geliyor? Teşekkürler. 25, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada larva görmek tabiri

Vücuttan böcek çıkması, ilgili organ ya da o organla ilgili bir olumsuz durumun düzeleceğini simgeler. Genel anlamı ise hastalık, sıkıntı veya stresten uzaklaşmaktır. Bakınız böcek rüya tabiri sayfası.

Rüyada larva görmek bir yeniden doğuşu simgeler. Bazı iç değişim ve dönüşümleri işaretidir. Bu rüya ilk bakışta hoş bir görüntü vermese de anlamı oldukça olumludur ve bekar bir kadın için güzel ve sorumluluklarına sahip çıkan, kişiyi mutlu kılacak bir eşe kavuşacağına işaret eder. Evli bir kadın için ise büyük bir sıkıntı yada kederden kurtulmayı eder.

Rüyada hamam böceği görmek ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak gençleşmeye, yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacınız olduğunu işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir