Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Lastik Ayakkabı Görmek

Rüyada lastik ayakkabı neye delalettir?

Rüyamda gelinlik altına spor ayakkabı giydiğimi gördüm. Lütfen rüyama yanıt verirseniz çok sevinirim. Rüyamda bir gelinlik giymiş ve evlenecektim.

Üstelik gelinliğin altına da beyaz bir lastik ayakkabı giyiyordum. Ayrıca kapalı olmamama rağmen gelinliğimin üzerine beyaz bir baş örtüsü örtüyordum. Daha evlenecek yaşta da değilim, yaşım 18. Yorumlarsanız çok sevinirim. Irmak

Rüyada lastik ayakkabı giymek nasıl yorumlanır?

Irmak selam. Bu çok hoş rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyan içinde bulunduğun ruh hali, yaşam felsefen ve çevrenin senin hakkındaki düşüncelerini ifade etmektedir. Rüyada gelinlik görmek, gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret eder.

Gelinliğin altına lastik ayakkabı giymiş olmanız gerçek hayatınızda olduğu gibi görünen, içinden geldiği gibi davranan, halk arasındaki deyim ile “içi dışı bir olan” yapınız olduğunu ve kimi durumlarda yadırganmakla birlikte böyle davranmaktan mutlu olduğunuzu göstermektedir. Başının örtülü olduğunu görmen ise çevren tarafından böyle görünmen konusunda önemli bir beklenti olduğunu gösterir.

Rüyada lastik ayakkabı görmek veya lastik ayakkabı giymek, lastik ayakkabı giydiğini görmek yaşamınız boyunca hep karşınıza çıkan küçük engelleri aştığınızı, konfor ve rahata yakında kavuşacağınızı simgeler. Rüyada lastik ayakkabı satın almak, Lastik ayakkabı satın aldığını görmek sizin aktif bir hayat süreceğini ve her zaman doğru yolda ilerleyeceğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı rüyada ayakkabı görmek sayfasında okunabilir.

“Rüyada Lastik Ayakkabı Görmek” için 6 yanıt

rüyamda yabancı bir evde tanımadıgım insanlar çirkin şeyler yapıyordu ve ben lastik üzeri parlak taşlı ayakabılar giyiniyordum ne demek

Rüyada ayakkabısını kaybettiğini görmek
Rüyamda karda yürürken karalastik ayakkabısını kayıp ettim, anlamı ne olabilir? cevap bekliyorum.

Rüyamda ayakkabimi çıkararak tuvalete giriyorum. Yaptiğim idrar basima dokuluyor sonra ciktıgımda ayakkabim yok, pembe yeni lastik ayakkabilar var, onlari giyiyorum ve tuvaletten cikiyorum: Tuvalet depo gibi bir yerde. Sacim kirlendigi icin yikamak istiyorum ama olmuyor. Sonra 3 tane grup var, bir tanesini secip onlarla takilcam ama 3 unude seviyorum ve ayrilmak istemiyorum.
Ruyamda doktor goruyorum, bir ara kultur merkezi gibi bir yerdeyiz, sanki konusma yapilacak bir ortam var ama doktorun bana gogsunde kitle var dedigini hatirliyorum. Sonra bir erkek kitleye bakmak icin gogsume elliyor, sonra araba ile bir yerde toplaniyoruz. Erdi diye bir adam var sevdigi kiz falan onu teselli ediyoruz. Şimdiden tesekkürler.

Rüyada ayakkabı çıkarmak sıkıntıların sona erip, hayata umut dolu bakacağınız, sevinç ve mutluluk dolu bir döneme başladığınızı gösterir. Rüyada tuvalete girmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında sıkıntılardan uzaklaşacağın güzel günlerin seni beklediğini ancak fazla hayalperest olman, ayaklarının yere sağlam basmaması nedeniyle bunlara kavuşamadığını anlatmaktadır. Rüyanın son bölümü ise benzer şekilde isabetli karar verip, doğru adımlar atmadığın takdirde bazı sıkıntılarla karşılaşabileceğini anlatmaktadır.

Rüyamda akrabamın çocuğunu okula götürecektim. Ustu açık su yesili bir ayakkabı giydim. Baglaması zor oldu ama giydim. Sonra dayım gelip ne güzel oldun dedi. Cocugu okula goturunce bende yaninda oturdum. Masanin uzerinde bir suru kek vardi. Herkes kendi kekini yiyordu. Bende kendi yaptigim kekten yedim. Sonrada birilerine opucuk attim. Biliyorum garip ruya ama cevaplarsanız sevinirim. Tesekkurler.

Ruyamda ayakkabilarimin calindigini gördüm, ararken lastik ayakkabi buldum ve giydim, yirtik degildiler, ne anlama geliyor? rica etsem yorumlar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir