Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Lastik Patlaması

Rüyada Lastiğin Patladığını Görmek Ne Demek?

Merhaba, Ben Arda, şu anda sıkıntılı günler yaşıyorum. 26 yaşındayım, teknisyenim, askerden geldiğimden beri iş bulamadım. Nişanlıyım ve iş bulamadığım için evlenemiyorum. Bir rüya gördüm ve bunun manasını çözemiyorum, inşallah yardımcı olursunuz.

Rüyamda kapkaranlık bir yerdeyim, nedense bulunduğum evde elektrikler kesik, her yer zifiri karanlık halde. Sonra şiddetli bir deprem oluyor, sanki yer yarılıyor, binalar kağıt evler gibi katlanarak yıkılıyor,. Korkuyla kendini sokağa atıyorum. Sokaklar caddeler her yer ölüler ve yararlılarla dolu. Sokağın başında arabamı görüyorum, arabam sağlam duruyor.

Rüyamda güvenli bir yer varmış ve oraya gidersem emniyette olacakmışım. Arabama atlayıp önce bir dağın eteklerinde gidiyorum sonra yol dağın tepesine doğru yükseliyor ve ilerledikçe yolun kenarı uçurum oluyor. Uçuruma bakmamaya gayret ederek bir süre ilerliyorum. Sonra birden bire arabanın lastiği patlıyor, patlak lastik hangisi anlamıyorum ama bu esnada arabanın kontrolünü kaybedip, arabayla uçuruma düşüyorum. Öldüğümü anlıyorum ama buna çok üzülüyorum, “daha yapacak çok işim vardı” diyorum. Bu neye işaret?

Rüyada Lastik Patlaması Yorumu

Arda merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta içinde bulunduğun karamsarlık halinin uykudaki yansımasına benziyor. Önemli unsurların anlamları incelendiğinde sonuç bunu göstermekte.

Rüyada elektrik kesintisi rüyayı gören insanın bir durumu anlama ve olaya bakış açısından bir eksikliği olduğunu gösterir ya da alternatif olarak çalıştığı bir işte başarısızlık yaşadığını ve buna üzüldüğünü ifade eder. Rüyada karanlık bir mekan insanın reel yaşamda korku ve kaygıları  hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. Yaşadığın şiddetli deprem ise yaşamında ani ve büyük bir değişikliğin işaretidir.

Sokaklarda gördüğün ölüler aslında kişinin ömrünün uzun olmasına rivayet edilirken, arabanın depremde sağlam kalması önündeki günlerde veya yıllarda ayaklarının üzerinde sağlam şekilde duracağına, kendi kararını kendin verebileceğine delalettir. Lütfen uçurum rüya tabirini dikkatle inceleyin, orada uçurum kenarı ve uçurumdan düşmek açıklamalarını bulacaksınız.

Rüyanın en ilginç yanı lastik patlamasıdır, çünkü lastik patlaması sonucu arabanın kontrolü kayboluyor ve uçurumdan düşüyorsunuz. Rüyada arabasının lastiğinin patladığını görmek iyiye yorulmaz, genellikle kötü bir habere rivayet edilir. Öldüğünü görmek ise kişinin bazı gelişmeler sonucu umutlarının kırılacağını, karamsarlığa kapılacağını anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir