Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Latince görmek

Rüyada Latince yazı görmek neye çıkar?

Hayırlı günler, rüyamda evimizin önünde 10-15 tane dolu tabut vardı, ailemle o tabutları yarın hepsini taşıyamayız diye evimizin az aşağısında bir dere vardı onun üst tarafına taşıdık. Orada bir sürü açılmış boş mezar vardı, her bir mezarın başında 1 ağaç vardı ve ağaçlara kalın urganlar başlanmıştı. Mezarlardan bir tanesinin mezar taşında Latince bir şeyler yazıyordu “demek ki tabutlardan biri bir gayri Müslime ait” diye düşündüm. Tabutları sıraladık ve o sırada uyandım. Bu rüyayı bana yorumlayabilir misiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada Latince görmek yorumu

Rüyada tabut görülmesi anne rahmini ifade eder, bunun yanı sıra ölüm korkusu ifadesidir. Eğer tabut boş ve üstü açık ise bazı uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Rüyada görülen mezarlar rüyayı gören kişinin iç dünyası ve manevi hayatı konusunda mesajlar verir, bakınız mezar sayfası.

Rüyada Latince görmek geçmişte kalmış bazı hayal ya da beklentilerin yeniden canlanmaya başladığını ve bunlara nasıl ulaşacağını öğrendiğin için şu anda bunlara kavuşmak için çalışmaya başlamak gerektiğini ifade eder. Latince konuşmak, konuştuğunu görmek kişinin yaşamında bazı şeylerin önem sırasının değiştiğini ve bazı şeylerin ayrımını yapıp konumunu gözden geçirmek gerektiğini gösterir. Latince öğrenmek, Latince eğitim almak akademik takipçilik anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir