Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lav Görmek

Rüyada lav görmek neye işaret eder?

Merhaba, gördüğüm bu rüyayı yorumlayabilir misiniz acaba? Şimdiden çok teşekkürler. Rüyamda ben, ailem ve iki tane eniştem hep beraber bir arabaya binip şu an hatırlayamadığım bir yere doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz dağların oldukça yüksek kısımlarından geçiyor ve camdan dışarı baktığımızda mavisinin tonu ile büyüleyen denizi, karşıdan yükselmekte olan bir dağı ve şehrin ışıklarını görebiliyoruz. Bazen gökyüzüne baktığımızda havai fişek patlamaları, konfeti vb görüyoruz. Birimiz soruyor, “Nişana, düğüne falan mı gidiyoruz ?” Birimiz cevaplıyor, “Hayır.” diye.

Yolumuza devam ediyoruz gökyüzündeki renk şöleni eşliğinde. Sonra bir ara o kutlama için gereken şeyleri taşıyan bir arabanın geçtiğini görüyoruz yolun alt kısımlarından. Dışarıyı izlemeye devam ederken birden karşıdaki dağın üzerinden lavların aktığını fark ediyoruz. Biz olayın şokuyla donakalmışken lavlar hızından hiçbir şey kaybetmeyip bütün yakıcılığı ile koca dağı bir iki dakika içinde eritiyor ve suya ulaşıyor. Biz de oradan uzaklaşmak için geldiğimiz yolu geri dönüp dağın aşağı tarafına iniyoruz. Suya baktığımızda belki su söndürür lavları diye bir ümit bekliyoruz ama lavlar bizim olduğumuz kıyıya ulaşmayı başarıyor. Hemen arabaya atlayıp kaçmaya başlıyoruz. Lavlar her yerde. O sırada yaptığım kimi iyilikleri hatırlayıp, “Acaba bunlar beni cennete götürmeye yeter mi?” diye düşünüyorum ve öleceğimize inanmaya başlıyorum. Sonra köprü altı gibi bir yerde iniyoruz arabadan. Eniştelerim bizle vedalaşıyor. Bundan sonra kendi başımızın çaresine bakacağız.

Rüyam burada bitti ama nedense gerçekten etkilendim. Rüya esnasında çok korkuyordum yanmaktan, ölmekten. Uyandığımda rahatladım ama hala biraz korkuyor gibiyim kötü bir anlama işaret ediyor olabileceğinden. 20 yaşında bir bayanım, öğrenciyim. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekleyeceğim. İyi çalışmalar. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada lav görmek neye yorumlanır?

Öncelikle rüyanızda korkulacak hiç bir şey olmadığını belirtmek istiyorum. Rüyanın ilk kısmı hedeflerine ya da hayallerine kavuşmak için yapman gereken çok şey ya da aşman gereken kimi konular olduğunu simgelemekte, ancak sabır ve çabalarınla sonunda onlara kavuşacağını temsil etmektedir. Rüyanızın en ilgi çeken kısmı gördüğünüz lavlar olup;

Rüyada lav görmek rüya sahibinin çok tutkulu bir aşk yaşayacağına ve bu aşka çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Yanardağ patlaması sonucu çıkan lavlar, lavların püskürmesi aynı anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir