Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Lavaboda Ellerini Yıkamak

Rüyada lavaboda ellerini yıkamak neye işarettir?

Merhabalar, çalışıyorum ve çalıştığım yerde huzurlu değilim. başka yerden haber bekliyorum. Haber gelecek yer akrabamın aracığıyla olacak. İstihare namazı kıldım ve rüyamda o akrabamın evindeyim, lavaboda ellerimi yıkıyorum. elimde sabun var ellerim köpük oluyor. Akrabamda lavaboda dişlerini fırçalıyor, onunda ağzı bembeyaz köpük. “arkadaki lavaboda ellerini yıka” diyor.

Arkamdaki lavabo ufak ve beyaz, elimi açıyorum, elimdeki sabun 2 tane oluyor ve rengi de yeşil. Ellerim daha da köpürüyor, daha sonra çalıştığım yerin müdürünü gördüm. Karpuz ve tavuk ikram ettim. Bana çalıştığım yerde benim hatalı olduğumu söylüyor ve kızıyor. Kendimi de savunamıyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyada lavaboda ellerini yıkadığını görmek yorumu

Gördüğünüz rüya 2 ana mesaj vermektedir.

Birinci mesaj gerçek yaşamınızdaki değişim ihtiyacınızı, kimi şeyleri geride bırakmak, arınmak, üzerinizdeki ağırlığı atmak, hafiflemek ihtiyacınız. Lavabo, Ellerinizi yıkamanız bunları ifade etmektedir.

İkinci mesaj ise düşündüğünüz, hayal ettiğiniz, istediğiniz şeylerden fazlasına kavuşacağınız ı anlatmaktadır. Günlük yaşamda bir göz isterken Allah verdi iki göz tabirine uygun bir duruma geleceksiniz.

“Rüyada Lavaboda Ellerini Yıkamak” için bir yanıt

Ben gece lavaboya kalktim sanki gercekti ama rüyaymış, dönerken karşımda simsiyah bir şey vardı ve konuştu “kendine zarar verme” diyordu ve “kalk” diyordu ve dua okuyarak uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir