Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Lavaboda Saç Yıkamak

Rüyada lavaboda saç yıkadığını görmek neye çıkar?

Selamlar; Rüyamda saçlarımı yıkamak istiyordum, epey uzun saçlarım var, kendi evimde gibiydim ama tam da evim gibi değildi. Banyo yaptığım yer kirliydi, lavaboda yıkamaya karar veriyordum, ama lavabo da biraz kirliydi, ama buna rağmen yıkıyordum saçlarımı.

Rüya unsurları : saçlarını yıkamak, uzun saçlar, kirli banyo, kirli lavabo.

Rüyada lavaboda saç yıkamak yorumu

Rüyada saçlarını yıkamak, yıkadığını görmek dış görünümünüz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. Rüyada lavabo görmek Şimdiye dek yaptığınız iyiliklerin nihayet karşılığını alacağınızı işaret eder. Rüyanızda lavabonun kirli olması, yaptığınız iyiliklerin karşılığını almak için biraz beklemeniz gerektiğini veya bir engel olduğunu işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Lavaboda Saç Yıkamak” için 3 yanıt

Rüyamda tanımadığım biriyleydim, toplamda 6 kişiydik, 3 çift ama çiftin biri erkek-erkek, diğer iki çift de kız-kız şeklindeydi ve ben de bunlardan biriydim. Ama partnerimi tanımıyorum. Herkes uyurken lavaboya gidiyordum ve o da peşimden gelmiş hiç haberim yok. Sonra ellerimi yıkarken bir anda beni kendine çevirdi ve öptü. Hiç hoşuma gitmediği halde bir süre şaşkınlıktan kalakaldım ama sonra karşılık vermeyi denedim. Dudaklarımın ilk hareketiyle kız geri çekildi ve arkasını dönerek odaya gitti ve yeniden yattı. Gün akşam oldu ve ben o altılının bir erkeğiyle dolaşmaya çıktım. Ama romantik anlamda bir şey yoktu, zaten günlük hayatımda da arkadaşım olan bir çocuktu. Sadece Kız beni bunaltıyordu ve kaçma ihtiyacı hissetmiştim. Arkadaşımla bu derdimi paylaşırken kendimi epey rahatlamış hissediyordum. Ama o andan öncesine kadar çok boğuk ve iç karartıcı atmosferi olan bir rüyaydı. Ne gibi bir anlam taşıyor olabilir?

Rüyamda anneannemlerdeydim, saçlarımı yıkamak için banyoya gittim ama yıkadığımı hatırlamıyorum sonra banyodan çıktım, erkek arkadaşımı gördüm “niye geldin” diyorum oturmuş orada, sonra ben eve gittim, baktım kapımın önünde yatıyor, telefonumu istiyor, bide baktım yüzü abimin yüzü oluverdi, hala oturup yalvarıp numaramı istiyordu. 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyanız iki konuda mesaj vermekte ve dış görünümüz hakkında bazı endişeler yaşadığınızı aynı zamanda erkek arkadaşınızla iletişim sorunları yaşadığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir