Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Lavaboya Girmek

Rüyada Lavaboya Girdiğini Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda sevgilim, ben ve bir arkadaşımız lavaboda bulunuyoruz ve bir anda içeriye gıcık aldığımız bir hoca giriyor, tuvalete geçiyor ve ben tuvaletten çıkarken arkadaşım hocaya yazılı hakkında soru soruyor ve hocada ne tarz sorular var söylüyor.

O sırada hoca bunları söylerken arkadaşım elinde tuttuğu yazılı kağıdından doğru kağıt mı diye kontrol yapıyor, lavabodan çıkıyoruz ve koşarak merdivenlerden aşağıya iniyoruz. Çevremizde bir sürü insan var ve bir kısmı bana gülüyor, bir kısmı bizi aldırmıyor bile, sonra gözümle kız arkadaşımı arıyorum, arkamızdan merdiven dairesinin hizasında birazda yukarısında olan bir balkondan merdiven dairesine atlıyor. Hemen koşup iki ayak üstüne düşer düşmez yere yuvarlanmasın diye tutuyorum ve tam neredeyse ölecektin demeye kalkarken “öğrendin mi” diyor, “neyi” diyorum, “öleceğim tarihi” diyor ve içimi bir hüzün kaplıyor, o hüzünle “nerede? ne zaman?” diyorum, “doğum günümde havuzda” diyor ve o korkuyla uyandım, uyanır uyanmaz yazdım.

Rüyada Lavaboya Girmek Yorumu

Rüyada lavaboya girdiğini görmek rüyayı gören kişinin duygularını kontrol altında tutmak istediğini ve bu duyguların kontrolünü nasıl başaracağını bilmediğini ancak öğrenmeye çalıştığını gösterir. Bu konuda lavabo görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Lavaboya sevgilin ve bir arkadaşın ile beraber girmiş olmanız duygu kontrolünü öğrenmek istediğiniz alanların aşk hayatı ve / veya arkadaşlık konusunda olduğunu simgelemektedir.

Rüyada sevmediği bir hocayı görmek sizin şu anda kendinizi eğitime kapattığınızı veya kendini yenilemediğini ya da bazı nedenlerle yeni şeyler öğrenmekten zevk almadığınızı anlatır. Ona yazılı hakkında sorular sorulması, onun cevap vermesi bazı konularda kendinizden şüphe ettiğinizi, doğru ve gerçek bilgiye ihtiyacınız olduğunu ifade etmektedir.

Rüyanın sonunda sevgilinin merdivenden atlaması ise ilişkinizde bir şeyleri elde etmek, amacınıza ulaşmak için risk almanız gerektiğini anlatırken onun ölüm tarihi hakkında aranızda geçen konuşmalar ise içinde olduğunuz karamsar ruh haline son vermek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir