Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Lazer Görmek

Rüyada lazer görmek neye çıkar?

Ben genelde spor giyinirim, rüyamda bir adamın gösterdiği yere ilerliyorum, burası tünel veya mağara gibi bir yer. Tünelde şaşırarak başka bir basamağa bastım ve kaydım, tünelin ucundaki uçuruma tam düşecekken birden bir atakla kendimi kurtardım. O adam dedi “çıkman için önce şu basamağa basman lazım” dedi ve ben adamın dediği gibi o basamağa bastım.

Adam elindeki lazer ışığı ile uçurumun içini aydınlattı ve “eğer düşseydin yok olup gideceksin, bu uçurumun sonu yok, nereye kadar gittiğini kimse bilmiyor” dedi. Ondan sonraki basamaklara da bastım, burası tünelin çıkışı gibiydi ve üstü kontraplak vardı. Ben bunu açıp girmeyi düşenemedim, düşeceğim endişesiyle ve birden kendimi kontraplağın ortasını delerek kendimi ortasında buldum. Çok can sıkıcı bir rüyaydı.

Rüyada lazer görmek neye yorulur?

Rüyada lazer görmek netlik ve gerçeği ifade eder. Gördüğünüz şeyleri çok net anlamanız gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için uçurum rüya tabiri sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada lazer tedavisi görmek bilinçaltını simgeler. Rüyayı gören kişinin şuan memnuniyetsiz olduğunu, bilinçsiz ve düzeysiz hareket ettiğini işaret eder. Rüyada lazer tedavisi olmak, lazer tedavisi olduğunu görmek ilkel ve hayvanı istek ve temel ihtiyaçlarınızın çağrısını, Aşağılanma ve küçük düşme bilincini yaşattığınızı temsil eder. Lazer tedavisi gören birini görmek ise kafanızdaki sorunları, çözmeniz gereken kimi durumların olduğunu, Lazer tedavi hataları ve eksiklikleri telafi etme çabalarınızın boşa çıkmayacağı anlamına gelir.

“Rüyada Lazer Görmek” için bir yanıt

Ben istihareye yattım, ondan sonra duasını da ettim ve yatağıma yattım, kıbleden tarafa kalbim yerinden çıkacak kadar heyecanlıydı, namaz kılarken yattıktan 10 dakika kadar sonra bir ışık gördüm, yeşilimsi açık yeşilimsi bir lazer ışığı gibi yuvarlak görünüp gidiyordu, inanamadım ama tekrar tekrar görünce sürekli izledim, sizce yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir