Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Levha Görmek

Rüyada levha görmek neye delalet eder?

Rüyamda pazarda dolaşıyorum yanımda birileri var ama kim hatırlamıyorum. Sonra bir anda aniden üzerimde sadece iç çamaşırı olduğunu gördüm ve utancımdan yerin dibine girdim, yanımdakilere “neden beni uyarmadınız, bakın herkese rezil oldum” dedim. Onlar da bana “sen bilerek böyle çıktın diye düşündük, onun için bir şey demedik” dediler, halbuki evden çıkarken üzerimde kıyafetlerim vardı adım gibi emindim.

Yanımdakiler pazarın bir yerinde yerde duran ahşap levhalardan bana hemen soyunma kabini gibi bir yer yaptılar ve ben içine girdim daha fazla insan beni çıplak görmesin diye ve arkadaşlarımın bu ahşap levha ile yaptıkları kabinde elbise bekledim ve iyi ki bu levhaları bulduk diye düşündüm, sonra birisi elbise getirdi giyindim ve koşarak eve gittim. Bu ne anlama gelir?

Rüyada levha görmek yorumu

Rüyada levha görmekNimet selam, lütfen rüyaları saçma olarak nitelemeyin, rüyanın saçması olmaz. Ya yorumlanabilir bir rüyadır ya da yorumlanamaz rüyadır. Pazara gitmen aslında senin gerçek hayatında henüz karşılanmamış bazı ihtiyaçların olduğunu temsil ederken pazarın ortasında kendini çıplak olarak görmen veya birden çıplak kaldığını görmek ise esasında senin örtbas etmeyi ya da unutmayı istediğin bir şey olduğuna delalet eder. Çıplaklığından utandığını görmek unutmak istediğin şeyin elinde olmayan dış faktörler sebebiyle ortaya çıktığını ve gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgeler.

Rüyada levha görmek rüyada görülen levhanın cinsine bağlı olarak yorumlanmakla birlikte genel anlamda  rüya sahibinin yakın zamanda sıkıntılarının sona ermesine sebep olacak hayırlı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir. Trafik levhası ya da ikaz levhası görmek kişinin bir yolculuk veya yeni yapacağı bir işte dikkatli olması halinde bu yolculuğun çok güzel geçmesine yada işin yolunda gitmesine delalet eder. Vergi levhası sorumlulukların farkında ve bilincinde olmak gerektiğini, bu sayede rahat ve huzurlu bir yaşam sürüleceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir