Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüyada leylek yakaladığını görmek neye işaret eder?

Mesajınız: rüyamda bir evin terasında kus yakalıyordum.

O sırada 3 tane bir insandan büyük kocaman leylekleri yakaladım sonra onları çuvala koydum ama sonra canlandılar ve çuvaldan çıktılar bende saklandım ve onlar çuvaldan çıkarken bir köşeden onları izledim daha sonra uyandım. Bunun anlamı nedir?

Rüyada leylek yakalamak neye yorulur?

Merhaba,

Rüyanız, gerçek yaşamınızda 3 tane seyahat, ziyaret arzunuz olduğunu ve bunu gerçekleştireceğinizi, isteğinize kavuşacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada leylek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Leylek Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyada ölü leylek görmek
Merhaba, rüyamda bir adamın boynunda leylek ölüsü gördüm ve öldüğünü belli etmek için karşımda leyleğin bacağını kaldırıp bırakıyordu, aynı şekilde boynunu da o şekilde yaptı, bende karşısında yemek yiyordum acaba nedir inşallah hayırlıdır.

Zümra merhaba,
Mesajlarınızı sürekli büyük harflerle yazıyorsunuz ve bu çok hatalı. Bilindiği gibi büyük harflerle yazı – mesaj yazmak kızgınlık veya hakaret anlamı taşımaktadır. Lütfen bu konuya dikkat edin.
Rüyada leylek ölüsü görmek hayal ettiğiniz bir yolculuk ya da tatil planının suya düştüğünü / düşeceğini ve bunun sizde üzüntü yaratacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir