Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Lider Olmak

Rüyada lider olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda savaştayım ben grubun lideri gibiyim, 2 grup kılıçlarla oklarla savaşıyoruz, benim tarafımda olanlarda hep ok var bir tek bende kılıç var karşı tarafta kılıç var karşı taraftaki herkes aynı gibi birbirine benziyor, benim grubumdakiler de birbirine benziyor.

Büyük ev gibi bir yerdeyiz, benim grubumdaki askerler üst katta savaşırken ben alt kata iniyorum tek savaşıyorum kılıçla herkesin boynunu kolunu falan kesiyorum, hepsini yeniyorum, onların grubunun lideri gibi birisi geliyor onuda öldürüyorum, herkesi kılıçla öldürüyorum bana bir şey olmuyor. Bu rüya ne anlama gelir? 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada liderlik yaptığını görmek tabiri

Değerli okurum, gördüğün bu değerli rüyanın kıymetini bilip ona göre davranmanı rica ediyorum. Burada genel yorumu yapacağım, aşağıda unsurların anlamını yazacağım. Görmüş olduğun rüya senin herkeste olmayan özel yeteneklerinin farkında olman gerektiğini ve bu özel taraflarını keşfetmek için içindeki öfkeden kurtulup, sakin kafa ile kendini tanımak, güçlü ve özel yanlarını bulman ve onları değerlendirmen gerektiğini temsil etmektedir. Bu özel yönler nedir dersen; çok gelişmiş algılama, pratik zeka, hızlı düşünme, herhangi bir güzel sanatlara yatkınlık ve benzeri olabilir. Ama rüyana göre kesin olan diğer insanlardan ayrı, özel bir yönün var.

Rüyada lider olmak, liderlik,  lider olduğunu görmek fikirleriniz ve yetenekleriniz ile başkalarına rehberlik, yön gösterme kabiliyetinizin yüksek olduğunu ifade eder.

Rüyada lider birini görmek, lider görülmesi gerçek yaşamda fazla pasif kaldığınızı, yaşamda daha aktif rol almanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada savaştığını görmek kavga, karışıklık, öfke işaret etmektedir. İçindeki öfkeyi boşaltıp, daha sakin olma gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada kılıç görmek, geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğine işarettir.

Rüyada ok görmek, aşık olup evlenmeye, önemli bir meseleyi çözüme kavuşturmak için birisinin yanında görev almaya işaret eder.

Rüyada tüm düşmanları öldürmeniz gerçek hayatınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir