Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek neye işaret eder?

Merhaba, Ben dün gece rüyamda eski sevgilimle barışmışım ve onunla sahilde yürürken bir bahçede büyük bir limon ağacı gördüm ve ağacın üzeri limon doluydu ve limonlar çok parlaktı. Rica etsem yorumlayabilir misiniz. teşekkürler.

Rüyada limon ağacı görmek nasıl yorumlanır?

Sedef merhaba, rüyada eski sevgiliyi görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyi görmek ağlamak, eski sevgiliyle karşılaşmak, konuşmak veya barışmak en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır. Rüyada eski sevgilinin görülmesi yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Bakınız rüyada eski sevgiliyi görmek sayfası.

Rüyada limon ağacı görmek şifa, sevgili, eş, ayrılık anlamlarını simgeler. Sevgilinizden veya eşinizden ayrılma işareti olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada limon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Limon Ağacı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda limon bahçesinde ailemle dolaşırken küçük bir limon ağacı altında yatan ince ve uzun üstü koyu sarı benekli altı beyaz bir yılan gördüm. Onu öldürmek için ailemi çağırmaya gittim. Ailemle geri geldiğimizde tanıdık ama şu an kimin olduğunu hatırlayamadım erkek birinin yılan tarafından sokulduğunu ve tanıdık kişiye hiç bir şey olmadığını, yılanın soktuktan sonra kaçtığını söylemesi üzerine rüyamda bitti. Lütfen bana rüya yorumunu vere bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir