Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek neye işaret eder?

Rüyada limon görmekİyi günler. Rüyamda eski sevgilimin [9 ay önce ayrıldık] annesi, halası ve annem bizim evde oturuyor, bir masanın etrafında. Annem gülümsüyor, annesi de gülümsüyor fakat halasının yüzü asık. Sonra annem masanın üzerinden bir limon alıp başına sıkıyor. Limonun rengi sarı ve sulu bir limon. Annemin yaptığından çekiniyorum utanıyorum derken onun annesi de aynı şeyi yapıyor ne var bunda diye.

Sonra ben mutfağa geçiyorum, kız kardeşim mutfağı temizlemiş bulaşıkları yıkamış. Ben mutfağa geçince eski erkek arkadaşım ve dedesi de geliyor, mutfağa dedesi güleç bir ruh halinde eski erkek arkadaşım ise düşünceli. Bende bir tepsinin içindeki pişmemiş poğaçanın üzerine yumurta sürüp fırına vereceğim. O sıra halası da geliyor (beni sevmez bende onu) yumurtayı poğaçanın üzerine sürmek için fırçalara bakıyorum, bir kaç tane fırça var, değişik değişik, biri cam biri plastik biri metal elimle fırçanın sertliğini kontrol ediyorum, halası da karışıyor işime o da eline fırçaları alıyor ama ben hiç sesimi çıkarmıyorum, o da konuşmuyor. Sadece “poğaçanın tuzu az olmuş” diyor bende üstüne çörek otu ile atayım diyorum. Fırçaları seçerken uyanıyorum. Şimdiden yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Takma isim : Atomkarınca
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Durgun
Anahtar kelime : Limon sıkmak,poğaça pişirmek, çörek otu

Rüyada limon görmek yorumu

Rüyada limon görmek kimi hayal kırıklıklarına uğradığınızı veya uğrayacağına yorumlanır. Aynı zamanda sarı limon görmek hastalığı işaret eder. Limon sıkmak, limonun suyunu çıkarmak, bir şeye ya da birine engel olmayı simgeler. Günlük hayattaki limon sıkmak deyimini hatırlayın

Bu bilgilerle hem annenin hemde arkadaşınızın annesinin sizin ilişkinize karşı çıktıkları, istemedikleri yorumu çıkabilir.

Arkadaşınızı görmeniz hakkında bilgiyi eski erkek arkadaş sayfasını inceleyin. Rüyada poğaça görmek insanlarla ilişkilerdeki tutumunuzu simgeler. Verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmekte daha dikkatli olmanızı, çevrenizde bulunan gereksinim sahibi insanları ihmal etmemeniz gerektiğini ifade eder. Poğaça pişirdiğini görmek ise kişisel gelişim bakımında oldukça ilerleme kaydettiğini gösterir. Bakınız poğaça sayfası.

Rüyada limon görmek ilave bilgiler

Rüyada limon yemek rüyayı gören kişinin etrafında onu kıskanan insanlar var demektir. Rüyada yeşil limon görmek bereket, kayırlı helal kazanca işaret eder. Limon çiçeği görmek çok iyidir, bol kazanç, sağlık demektir.

Rüyada limon mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, rüyada limon ağacı zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve hayırlı olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.
Rüyada Limon görmek kinamaya işarettir. bundan dolayı bir kimseye rüyada bir insan bir limon verse o insan o kimseyi kınar ve ayıplar. eğer limon sarı ve rüya sahibi onu yerse mala işarettir. Limonun yeşili tabirce sarısından hayırlıdır. Sarı olan her meyvenin tabiri böyledir
Rüyada limon sattığını görmek işinde ilerlemeye, rütbe kazanmaya delalet eder,
Rüyada limon aldığını görmek hayırlı ticarete işaret eder.

“Rüyada Limon Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyamda yolda biriyle gidiyorken aniden durup “burada hasta biri var” deyip içeri girdim.. Kedi etrafimda bir tur attı, yardım ister gibi.
    Kısaca hasta siyah bir kedinin gözlerine limon sıkarak iyileştirdim. Yorumlayabilecek biri var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir