Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek neye işaret eder?

Rüyamda iftar verdik, ablamlar limonata yapacakmış onlar limon almaya giderken annem ablama “aman limonların iyisini, yumuşak ve sulusunu al” diye söylüyordu. Sonra annem “dur ben gideyim, ben daha iyi bilirim” dedi komşularla konuştu tam bizim kapının önünde bir anda yere düştü ve bayıldı, hemen annemi yatağa taşıdık, ablam “annem oruca dayamadı, limonata hazır olsaydı hemen içirirdik” dedi.

Sonra tek hatırladığım ben annemle kaldım, ablamlar limon almaya gittiler. Ben 13 yaşında kızım, bunun manası ne demektir.

Rüyada limonata görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada limonata görmek hayırlı bir rüya olup, uyanık hayatınızda sağlık sorunu, hayal kırıklığı ve üzüntünün olmadığı bir yaşam dönemine girmek üzere olduğunuzu simgeler. Özellikle bir hastalığı olan birinin rüyasında limonata görmesi onun güçlü iyileşme arzusuna sahip olduğunu ve buna kavuşacağını gösterir.

Limonata yapmak, limonata yaptığını görmek kendinizi iyice tanıdığınızı, yaşamınızın bir çok yönünü kabul ve takdir ettiğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda sizin için kutlama gerektirecek bir iyi gelişmenin habercisi olabilir. Limonata içmek, limonata içtiğini görmek yaşamınızda hoş gelişmeler olacağını, sağlık sorunları yaşıyorsanız bunun sona ereceğini gösterir.

Rüyada birinin limonata ikram ettiğini görmek temizlik ya da iyileşme için kısa bir geçmesi gerektiğini gösterir. Rüyada limonata teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Ayrıca rüyada limon görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir