Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek neye işaret eder?

Rüyamda iftar verdik, ablamlar limonata yapacakmış onlar limon almaya giderken annem ablama “aman limonların iyisini, yumuşak ve sulusunu al” diye söylüyordu. Sonra annem “dur ben gideyim, ben daha iyi bilirim” dedi komşularla konuştu tam bizim kapının önünde bir anda yere düştü ve bayıldı, hemen annemi yatağa taşıdık, ablam “annem oruca dayamadı, limonata hazır olsaydı hemen içirirdik” dedi.

Sonra tek hatırladığım ben annemle kaldım, ablamlar limon almaya gittiler. Ben 13 yaşında kızım, bunun manası ne demektir.

Rüyada limonata görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada limonata görmek hayırlı bir rüya olup, uyanık hayatınızda sağlık sorunu, hayal kırıklığı ve üzüntünün olmadığı bir yaşam dönemine girmek üzere olduğunuzu simgeler. Özellikle bir hastalığı olan birinin rüyasında limonata görmesi onun güçlü iyileşme arzusuna sahip olduğunu ve buna kavuşacağını gösterir.

Limonata yapmak, limonata yaptığını görmek kendinizi iyice tanıdığınızı, yaşamınızın bir çok yönünü kabul ve takdir ettiğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda sizin için kutlama gerektirecek bir iyi gelişmenin habercisi olabilir. Limonata içmek, limonata içtiğini görmek yaşamınızda hoş gelişmeler olacağını, sağlık sorunları yaşıyorsanız bunun sona ereceğini gösterir.

Rüyada birinin limonata ikram ettiğini görmek temizlik ya da iyileşme için kısa bir geçmesi gerektiğini gösterir. Rüyada limonata teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Ayrıca rüyada limon görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Limonata Görmek” için 2 yanıt

Rüyada limonata içmek
Rüyamda dershaneden bir kız arkadaşımla, birlikte tuttugumuz evde ayni odada, farkli yataklarda uyuyoruz. Koca koca bardaklara limonata yapmışız, içmek için doğruluyorum ben. Tam limonatayı içerken karşı odanın ışığı yanıyor ve boşanmak üzere olduğum kocam – sözde karşı odada yatıyormuş- bana bakıp gülümsüyor. Yanıma geliyor. Elimdeki limonatayı ona uzatıyorum, bir yudum içiyor. Sonra (ustunde benim ona aldığım deri ceketle) yanıma uzanıyor. Kolunu uzatıyor yatmam için. Sonra da “Sen beni özlemedin mi?” diye soruyor. “Özledim” diyorum. Derken rüya içinde uyanıyorum. Arkadaşım karşı yatakta uyuyor ve yanımda kocam filan yok. Rüyaymış diye düşünürken arkadaşımın yatağının yanındaki pencereden içeri biri giriyor. Bir hırsız. Önce sesim çıkmıyor. Bağırmaya çalışıyorum olmuyor. Derken bağırıyorum. ve bağırarak rüyadan uyandım.
İki aydır ayrı yaşadığım ve boşanmak üzere olduğum kocamı özlediğim doğru ama bağırarak uyandığım bir rüya olunca size danışmak istedim. Sosyal medya kullanmadigimdan begenemiyorum sizi ama nolur yorumlayin ruyami. Benim icin cok onemli. Tesekkurler.
28, Kadın, Evli, Çalışmıyor, mutsuz, kırgın, özlem dolu.

Değerli okurum, gördüğün rüya bilimsel kalıplara tam uyan, kendi içerisinde çok güçlü ve anlamlı bir rüyadır ve bu anlatacaklarımla umarım yardımcı olurum. Batı kültürlerinde rüyanın, kişinin içinde bulunduğu ruh halinin yansıması olduğu kabul edilmektedir. Dolayısıyla tüm insanlar gibi sizin de ayrılmak üzere olduğu eşini sık sık rüyada görmesi normaldir. Bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade kaybetmenin ya da yokluğuna alışamamanın yansımasını gösterir. Ancak rüyanızda hakkınızda yararlı bilgilerde var.
Rüyada limonata görmek, hayırlı bir rüya olup, uyanık hayatınızda sağlık sorunu, hayal kırıklığı ve üzüntünün olmadığı bir yaşam dönemine girmek üzere olduğunuzu simgeler. Özellikle bir hastalığı olan birinin rüyasında limonata görmesi onun güçlü iyileşme arzusuna sahip olduğunu ve buna kavuşacağını gösterir. Limonata içmek, limonata içtiğini görmek yaşamınızda hoş gelişmeler olacağını, saglık sorunları yaşıyorsanız bunun sona ereceğini gösterir.
Ancak siz limonatayı gördünüz ama içmediniz bu durum güzel gelişmeler olması için bekleyen bir şey olduğunu, bunun gecikmeye neden olduğunu göstermektedir.
Rüyada kocanız ile geçen konuşmalar özlemi de işaret edebilir, aranızda çözülmemiş bazı şeyler olduğunu da gösterebilir. Bunu ancak siz bilebilirsiniz.
Burada önemli bir bölüm başlıyor ve rüya içinde rüya gördüğünüz anlaşılıyor ki en değerli olup bunlardır. Rüya içinde görülen rüyalar hemen gerçekleşir. Rüyada gördüğünüz hırsız, reel yaşamda çevrenizde size zarar vermek isteyen kişileri simgeler (yada öyle düşündüğünüzü gösterir). Hırsız gördükten sonra yaşananlar, reel hayatta sahip olduğunuz derin endişeleri temsil etmektedir ki ayrılma aşamasındaki bir kadının bunları taşıması normaldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir