Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Linç Görmek

Rüyada linç edilmek ne demek?

Rüyamda tanımadığım bir kişiyle arabadayım, arabayı o kişi sürüyor, bir çok trafik kazası yaptık, 9 kişiyi öldürdük ve kan görmedim, çevredeki insanlar bize linç etme girişiminde bulundular başka birileri linç edilmekten kurtardı, ne demek oluyor, cevaplarsanız çok teşekkür ederim saygılar.

Rüyada linç edildiğini görmek yorumu

Melisa merhaba, rüyada tanımadığın insan görmen, onunla aynı arabada olman aslında gerçek yaşamında çevrene karşı büyük şüpheler duyduğun, insanlara güvenmekte zorluk çektiğin bir dönem geçirdiğini anlatırken arabayı o kişinin kullanması ise aslında senin reel hayatında kendi hayatınla ilgili konularda başkalarının senin adına karar verdiğini, daha açık bir ifade ile bazı kararları almakta pasif kaldığını temsil etmektedir.

Rüyada trafik kazası görmek günlük yaşamda olduğunun tersine sanıldığı kadar ürkütücü anlam taşımaz. Kazada kan görülmemesi şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Kazada kan akması durumunda bu rüya bilinç altında bastırdığınız, suçluluk duyduğunuz bir durumdan dolayı kendini cezalandırma duygusunun açığa çıktığını gösterir. Rüyada trafik kazası yapmak rüya sahibinin yaşamında değişiklikler olacağına işaret eder. Kazada suç sizde ise yaptığınız bir hatadan dolayı yaşadığınız korkuyu gösterir, kötü bir duygusal dönem yaşadığınızı temsil eder. Rüyadaki kazada hata sizde değilse o zaman kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların yaşamınızda değişiklik yaratacağını gösterir ki bunların yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Rüyada linç görmek suçluluk duygularını temsil eder, rüyada birilerinin başka birini linç ettiğini görmek rüya sahibi kişinin yaptığı bir şey yüzünden kendini suçlu hissettiğini ve bir vicdan azabı çektiğini gösterir. Rüyada linç edilmek korku sembolüdür. Rüyada linç edildiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında büyük ihtimalle yapması gereken bir şeyi yapmaması ya da verdiği bir sözü tutması sebebiyle büyük bir korku içinde olduğunu ifade eder.

Rüyanızda birilerinin yardım ederek sizi linç edilmekten kurtarması gerçek hayatınızda birsinin yardımıyla verip de tutmadığınız sözü yerine getireceğinize ya da yapmadığınız işi tamamlayacağına delalet etmektedir.

“Rüyada Linç Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda bir yabancı devlet adamını 200-300 kişilik bir kalabalık linç etmeye çalışıyordu. Arkamızdan koşturdular tam yakalayacakları zaman ben kolundan tutup arabaya bindim. Arkadan koruma şefi dehşetli bir şekilde”arabaya binme” diye bağırıyordu. Linçten kurtuldu rüyam bitti. Yorumunuzu bekliyorum.

Hasan merhaba, gördüğün rüya aslında yaptığın ya da yaşadığın bir şey yüzünden kendini suçlu hissettiğini temsil ederken o kişiyi linçten kurtarman yaşadığın suçluluk duygusundan kurtulmak için çaba sarf ettiğini anlatmakta, sonunda bunu başarıp, rahatlayacağını göstermektedir.

Rüyada babasının linç edildiğini görmek
Rüyamda babam aslında kötü olmayan bir şeyi ülkedeki herkesin onu duyabileceği şekilde söylüyordu ve sonraki gün biraz yüksek bir yere çıkıp tekrar bir şey söylüyordu ve linç ediliyordu. Sonraki gün babamı görüyordum ve her yeri kan içindeydi, alnı içinde çökmüştü. Etrafımızda başka akrabalarımız da vardı ancak onlar sadece sessizce oturuyorlardı ve olanlardan haberleri vardı.Ben içeri girdiğimde ise rüya bitti. Korku dolu bir rüyaydı. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Merve merhaba, gördüğün rüya babanla alakalı olarak bir suçluluk duyduğunu ifade etmektedir. Rüyadaki olaylara bakılırsa bu suçluluk duygusunun babana bir konuda doğruyu söylememek olma ihtimali çok yüksek çünkü rüyada baban doğruluktan hoşlanan, doğru söyleyen biri olarak tasvir ediliyor.

Rüyamda etnik bir kiyim vardi sanirim, nedense bende bir evin icinde yanimdakilerle bayagı bir kanli catistim, sonra mermi bitti ve iceri girdiler. Yanimda sevdigim bir insan vardi, onun ve kendi kafama son anda sıktım, ben olmedim ama kanlar icinde bir sure sonra uyanip oylece yattim ve uyandim.

Selamun aleyküm; Sayın yorumcu, rüyamda ben bilmediğim yaşadığım evde penceredeyken dışarı bakarken, tanımadığım birisi, o kadar hızlı gelen, yoğun bir şekilde; iğne atsan düşmeyecek bir halde yüzlerine göremediğim fakat hepsinin neredeyse birbirine benzer kişiler tarafından üzerine yumulup çok hızlı dövüldü. Daha sonra bu kişi birisi tarafından kafası koparıldı. Kafasının boğazını akmayan durgun olarak kanlı durumunu gördüm. Sonra düşünceme göre polisler geldiği düşünerek bu kişiler orta hızda dağıldı. Bunun yorumu nedir? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir