Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada lise kıyafeti görmek

Rüyada lise kıyafeti giydiğini görmek neye çıkar?

Merhabalar, yorumladığınız için şimdiden çok teşekkürler. Rüyamda daha önceden mezun olduğum lisede lise kıyafetleri içinde buluyorum kendimi, şu an hayatımda olan sevgilimle okulun içinden öğretmenleri geçerek dışarı çıkıyoruz. Benim kıyafetlerim minibüste kalmış o yüzden lise kıyafetlerini giymişim, üzerimde lacivert hırka var, okuldan çıkınca onu çıkarıyorum beyaz gömlekle yürüyoruz. O kıyafetleri nasıl alırız diye düşünürken minibüs durağına geliyoruz, sevgilimle ayrılıp ben biniyorum, elimde bir poşet var kullandığım telefonun bataryası içinde daha önceden göz aşinalığı olmuş ve sıkça gördüğüm minibüs şoförünü görüyorum rüyamda, ona “eşyalarım diğer minibüste kaldı, nasıl alabilirim” diye soruyorum, oda yardımcı oluyor.

Daha sonra minibüsteki insanların hepsi iniyor, muavin şoför ve ben kalıyorum, daha sonra bir bakıyorum 2-3 yaşında çok tatlı bir kız çocuğu geliyor, bana sarılıyor beni öpüyor, sonra sarılıp omzumda uyuyor. Şoför yanıma geliyor ve bir kağıt uzatıyor, kağıtta “seni çok aradım ama bulamadım, bana kız kardeşimden ulaş” diyor, kağıt birden gazete oluyor, bende katlayıp bırakıyorum, daha sonra evimizin önüne geliyor kız çocuğu benim çocuğummuş gibi üşümesin diyorum, üzerine çarşaf örtüp minibüsten iniyorum, aşağıda babam ve annem beni sinirli bir şekilde bekliyor, minibüs şoförü de benimle inip beni koruyor savunuyor. Akşam olmuş. Eve geçiyorum babam daha önce ailecek tanıdığımız birinin benim hakkımda söylediği şeyleri sinirli bir şekilde anlatıyor, kendimi çok kötü hissediyorum, birden mahallemizdeki parkı görüyorum, yeşillik içinde ve uyandım. Umarım yanıtlarsınız tekrar çok teşekkürler. 22, Kadın, flört, öğrenci

Rüyada lise kıyafeti görmek

Değerli okurum, gördüğün rüya gerçek hayatında kişisel gelişim açısından ciddi bir ilerleme içinde olduğunu ancak hala öğreneceğin pek çok şey olduğunu simgelerken aynı zamanda değişen şartlara ya da beklenmeyen olaylara karşı her zaman hazırlıklı olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada lise kıyafeti giydiğini görmek rüya sahibinin kendini herhangi bir gruba üye olmamanın getirdiği bir boşluk içinde hissettiğini ve bir gruba ait olmak, kendini emniyette hissetmek istediğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir