Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Lise Partisi Görmek

Rüyada lise partisi görmek neye işarettir?

Ben 15 yaşında bir kızım öğrenciyim. Rüyamda bizim lisenin partisi vardı herkes süslenmek için eve gidiyordu bende arkadaşımla eve gidiyordum. O kendi evine ben kendi evime girdim çok güzel olmak istiyordum ama sanki biri beni tutuyordu bir türlü hazırlanamıyordum, giyecek kıyafet bulamıyordum en sonunda arkadaşım eve geldi partiye gitmek için.

Bende hazırlanamamıştım sonra üstüme kırmızı bir bluz altıma kot bir pantolon giydim. o sırada ayakkabı bulamadım, arkadaşımın evine gittim bana hep siyah ayakkabılar gösterdi hepsi topukluydu en sonunda bir tane bulup giydim, saçlarımı yaptım ve hazırlanmış oldum ve arkadaşımla evden çıktık okula doğru gittik sanki üstümde bir parıltı var gibiydi. 16 Mart 2010, 22:51.

Rüyada lise partisi görmek yorumu

Kübra merhaba,

Gördüğünüz rüya dış görünümüzle ilgili kaygılarınız olduğunu, dış görünüme gereğinden fazla önem verdiğinizi ve şu anda içinde bulunduğunuz durumda sıkılmış olduğunuzu işaret etmektedir. Bakınız parti rüya tabiri.

Rüyada ayakkabı bulmak kimlik problemlerini aştığınızı, kim olduğu konusunu anlamaya başladığını, çözümünün imkansız olduğunu düşündüğünüz sorunların çözümü yolunda emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Rüyada herhangi bir yerde bir başkasına ait ayakkabı bulmak ise sizi endişeye sevk eden bir durumun artık kontrol olduğunu işaret ederken, artık gücünüzü yeni proje veya işlere harcama imkanı elde ettiğinizi gösterir.

“Rüyada Lise Partisi Görmek” için 2 yanıt

Okul bahçesinde parti
16 yaşında bir öğrenciyim. Ruhsal açıdan kötüyüm. Rüyamda okulumun bahçesindeyim. Bahçede okulun bütün öğrencileri gruplar halinde takılıyorlar. Ben ise kendi arkadaslarimla konusuyorum. Okulun bahçesinde parti yapılıyor ancak bu partiye 18 yaşından küçükler giremiyor. Ben bir kostüm giymişim ve bir arkadaşımın elinden tutarak bale beraber yapıyoruz. Gülüyoruz, eğleniyoruz. Bu arada kostüm giyen tek kişi bendim. Ruyada burada bitiyor açıklarsaniz sevinirim.

Derya selam, gördüğün rüya şu anda sahip olduğun imkanların farkında olmadığını ve bu nedenle kendini sıkılmış, mutsuz hissettiğini anlatırken rüyanın sonu ise bu halden kolayca çıkacağını belirtmektedir. Lütfen rüyada parti görmek sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir