Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Lisedeki Halini Görmek

Rüyada lisedeki halini görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Ben aşağıda gördüğüm rüyam hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum. İnternette çok araştırdım ama tam bi bilgi bulamadım açıkcası. Rüyamda kardeşimle beraber kendimi görüyorum. Rüyamdaki halim, lisedeki halim. Yanıma gidiyorum elime bakıyorum ( bir kaza geçirip parmaklarım kopmuştu sonra yerine dikildi şuan izler var) “acaba ben miyim” diye. Benim lisedeki halim. Kendimi bir garip hissediyorum.

Sonra kendime boynumdan sarılıyorum ve kokluyorum kendi kokumu alıyorum, bir yandan da ağlıyorum. Gözlerimden yaş geliyor ve ilk kez kendimi bu kadar duygu yüklü hissediyorum. Normalde kendim sesli hiç ağlamam gözümden yaş gelir o kadar ama rüyamda sarılırken hüngür hüngür ağlıyorum (hıçkıra hıçkıra).

Daha sonrada babaannemi ve dedemi görüyorum. bir bir kolumun altında diğeri de öbür kolumun altında yürüyorum. onlara sarılmış bi vaziyette. İlginize teşekkür ederim. Gönderen Murat. Rüyanın unsurları: eski halini, gençliğini, geçmişi görmek.

Rüyada lisedeki halini görmek neye yorumlanır?

Murat Merhaba.

Bu çok özel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim.

İnsanlar geçmişi, geçmişini rüyalarında görürler. Özellikle çocukluğunu görmek oldukça yaygındır ve özellikle yorgun, bitkin, karamsar olunan dönemlerde kendi çocukluğunu görmek geçmişe özlemi simgeler.

Buna karşılık senin lisedeki halini görmen, ona sarılman, onu koklaman değişik ve özel bir rüya olup, bana göre o yıllarda yaşadığın önemli olayın etkisini işaret etmekte belkide hayatın, hedeflerin, hayallerin, korku ve umutların hakkında bir muhasebe yapman gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Lisedeki Halini Görmek” için 2 yanıt

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Yorumlarınızı okudum ve açıkcası ne diyeceğimi şaşırdım. Muhasebe edeyim ama, o dönemler biliyorsunuz ki deli dolu olduğumuz ve bir çok hayal umut ve öfkelerin olduğu bir dönem. Ama ağlamama şaşırdım açıkcası. Kendimi hiç öyle görmemiştim.

merhabalar. rüyamda 2013 yılından 1990 yılına dualarla dönüyorum. rüyamda eski evimizdeyiz herşey o zamanki halinde. arabalar bile 90 lı yılların arabaları. mahallemizdeki herşey o zamanki gibi. annem 2013 yılından 1990 a döndüğümüzü biliyor. annemle köyümüzü geziyoruz herşey aynı. anneme babam ne zaman gelecek diye soruyorum bu arada babamı 2004 yılında kaybettim annem babanı göremeyeceksin baban gelmeyecek diyor. bunun üzerine babamın işyerine telefon ediyorum çalarken uyundım babamla konuşumadım. Ben çok rüya gören bir insan değilim bu rüyanın ne enleme geldiğini çok merak etti. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir