Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Liseye Gitmek

Rüyada liseye gitmek neye delalet eder?

Geçenlerde gördüğüm rüyamda ablamla ikimizi liseye giderken gördüm. Okul çok kalabalıktı, sınıfta kaldığımı öğrendim, sonra ablamla ağlamaya başladık. Arkasından ablamla lavobaya girdik ben lavobaya tuvaletimi yaptım, sonra ablama kızıyorum. benim yüzüğüm onun parmağındaymış geri istiyorum, alıp parmağıma takıyorum. Başka bir rüyamda da kendimi bıyıklı gördüm.

Rüyada liseye gitmek nasıl yorumlanır?

Seda merhaba, rüyada lisede okuduğunu görmek sabırlı olup, azmedip çalışırsanız çok başarılı olacağınıza işaret ederken rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatta bazı şeylerin kafanızı çok karıştığını sanki sizi bir kimlik bunalımına soktuğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Liseye Gitmek” için 6 yanıt

21 yaşındayım, 2 bucuk senedir sevgilim var, guvenlik gorevlisiyim, bu aralar hayattan insanlardan uzak olmak istiyorum, calismak beni yoruyor, yalniz kalmak istiyorum sadece. Ruyam soyle, tam hatırlamasam da babam beni acik lise icin kursa yazdiriyor ama araba olmadigi icin erkenden gidiyorum, yan sinifin dersine giriyorum, ilkokul arkadaslarimdan iki kiz orada, biri asagi kata iniyor, bende pesinden gidiyorum, gizli bir yer gibi 2 kat indikten sonra ben korkarak geri kaçıyorum. Yukarida bir odada sirti yaralar icinde birini görüyorum, kocaman bicaklarla kesilmis gibi ama kanamiyor, bu kisi ben veya sevgilim gibi hissediyorum kim oldugunu cozemedim, her neyse yaralarini iğne ile dikmeye calisiyorum, bu kadar insallah cevap verirsiniz.

Mine merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendini geliştirmek ve hayallerine daha rahat kavuşmak için önünde bazı fırsatlar olduğunu temsil ederken öte yandan da biraz kendini düşünmek, gizli korkular ve endişelerden uzaklaşmanın yolunu bulmak gerektiğini anlatmaktadır.

Ben su anda 6. sınıfa gidiyorum ama rüyamda liseye gidiyordum, annem ile annem pazar arabasını da getirmişti, bana çantanın içine para namazlık kollukları ve ayakları koymuştu. Sonra sınıf arkadaşımda oradaydı annem gitti. Ders işliyorduk kadın öğretmen derse giriyordu. Zil çaldığında dışarı çıktım, fazlasıyla kar yağmıştı. 2 tane inek vardı, beni kovaladılar amacı benim üzerime atlamak, beni yavrusu sanıyordu herhalde. Ölmüş taklidi yaptım yine olmadı. Orada hoca olduğunu görünce imdat diye bağıracaktım bağıramadım, sesim gitmişti adeta, sonra uyandım.

Beyza merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bir an önce büyümek, bazı şeyleri başarmak istediğini temsil etmektedir. Öte yandan kış mevsiminde kar görmen hakkında hayırlı gelişmeler olacağını, geleceğinizi aydınlık olduğunu gösterirken rüyadaki inek ise hayatında bolluk ve bereket olacağını anlatmaktadır. Rüyanın son kısmı ise hayatta her zaman güçlü olacağını, kendi işini kendin yapacağını belirtmektedir.

Rüyamda gitmeyi çok istediğim bir liseye gittiğimi ve nefret ettiğim ve küs olduğum bir arkadaşımla en yakın arkadaşımı görüyordum ve sınıftakileri de küs olduğum kızdan uzaklaştırıyordum, bu be anlama geliyor.

Ben lise tercihi yapacağım ama bir rüya gördüm merak ettim, rüyamda bir lisede sınıfta oturuyordum ama sınıftaki öğrenciler çok saygısız sürekli konuşan öğrencilerdi, öğretmen sınıftaydı, bende bu liseyi hiç beğenmedim sonra öğretmene lisenin ismini sordum, önündeki kağıda bakıp bir isim söyledi ama sadece sağlık meslek lisesi olduğunu hatırlıyorum. Lisenin ismini hatırlamıyorum, ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir