Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Lodos Fırtınası Görmek

Rüyada lodos fırtınası görmek neye delalet eder?

Rüyamda lodos gördüum havada ucan hafif toprakli bir ruzgar bizim evde simdi gelecek diye kapilari felan kapatiyoruz ve balkondan hizlicana iceri giriyoruz ve gökten tas yagiyor hafif camurlu taslar sonrada bir bayan balkonda elini bolkonun demiriyle iple baglamis lodos gelincede cikaramiyor ve onu aliyo sonra koye gidiyoz kimse yok sadece cöl ve bir ev var oda bizim evimiz aynı lodos gelecek diye hazırlık yapiyoruz normal bir dolmusta var lodos gelince ona binecez hepimiz biniyoz ama sonu ne onu göremiyorum ve bu ikinci defadir aynı rüya önceden de gördum bunun aynisini

Rüyada lodos fırtınası görmek yorumu

Rüyanız hayatınızda büyük değişiklikler olacağını haber vermektedir. Yaşamınızda kendinize yepyeni bir yol çizeceğini işaret etmektedir. Ancak yaşamın pek çok aşamasında olduğu gibi yeni çizeceğiniz yolda da kimi zorluklar, engeller olacağını göstermektedir.

“Rüyada Lodos Fırtınası Görmek” için 2 yanıt

Rüyada denizde fırtına görmek
Rüyamda denizde 20 30 metre yüksekliğinde dalgalar oluşuyordu ama sahile gelince normale dönüyordu, deniz koyu mavi ama çok temiz ve güzeldi.
Ben denizi böyle görünce sevdiğim bir arkadaşıma mesaj attım, “bugün sahile çıkmayacaksın dimi” diye onun sahile gitmesini engellemek için ve o sıra Uyandim.

Rüyada dev dalgalar görmek, hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade ederken denizin temiz olması sonunda başarıya ulaşacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir