Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek ne demektir?

Öncelikle bizlere böyle güzel hizmetler sunduğunuz için teşekkür ederiz. Ben dün gece rüyamda kırmızı ve sade lokum gördüm hediye olarak gelmiş evimize kırmızı olan çok göz doyurucu duruyordu ve hemen yemeğe başladım ama çok tuzluydu, arada bir tatlı geliyor sonra yine tuzluydu, bu son lokum ağzım tatlansın bırakacağım diyorum ve öyle tuhaf bir halde uyandım ve ağzımda ziyadesiyle tuz tadı vardı.

Rüyamı tabir ederseniz sevinirim, rüyada lokum görmek neye işaret eder,  şimdiden kolay gelsin.

Rüyada lokum görmek neye yorulur?

Rüyada lokum görmek oldukça hayırlı bir rüya olup, sevdiklerinle bir araya gelme, mutlu zaman geçirme, mutluluğu paylaşma, güzel günlere ulaşma anlamları taşır. Rüyada lokum yemek çok mutlu olacağınız bir haber almak anlamına gelir. Bu haberle günleriniz daha mutlu geçecektir. Rüyada lokum yediğini gören kısa zamanda mutluluk verici bir haber alır. Bu haber sayesinde Günleri mutlu geçer .

Rüyada kutu lokum almak istediğiniz gibi, gönlünüzce bir hayat yaşamak anlamına gelir. Rüyada lokum ikram etmek başka insanları da sevindireceğine yorumlanır. Rüyasında lokum hediye edildiğini görmek iyiliksever güçlü birinden yardım almak demektir. Sevinç verici haberdir.

Rüyada fazla lokum yediğini görmek, bugünlerde bir dedikodu işiterek çok üzüleceğine delalet eder. Bademli lokum yemek ev halkından biri hakkında duyacağı kötü bir söze işarettir. Fıstıklı lokum yemek akrabalarından biri hakkında duyacağı kötü bir söze işarettir. Rüyada lokum yemek aynı zamanda kısmetin açılacağına işarettir. Rüyada her hangi bir lokum görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada lokum yemek sifaya işarettir.

“Rüyada Lokum Görmek” hakkında 4 yorum

  1. ayça çeşmebaşı

    ben rüyamda eve misafir gelmesi üzere lokum almaya çıktım eve lokumu getirdiğimde lokumun üzerinde parmak boyutundan uzun ölü kurumuş ve sert kurtlar vardı bunun manası nedir. Şimdiden teşekkürler.m

  2. Rüyamda rahmetli halk ozanı Aşık Veysel’in sesini dinliyorum ve olduğum ortamda arkadaşlarıma lokum dağıtıyorum. lütfen yorumlayın teşekkürler

  3. ,.ben rüyamda sevdiğim kişinin elinden daha doğrusu avucunun içinden lokum yedim parmağıyla tutarak vermiyor avucunun içinde lokum avucunu açarak bana yedirdi.yorumunuz için çok teşekkür ederim

  4. ruyamda eskı okulumdaydım ve voleybol oynayan arkadaslarımın yanına gitmiştim aksam karanlıgı basıyodu ve trıbunde bırsuru lokum getirmişti arkadaslarım her yere renklı renklı cesıtcesıt lokum koymuslardı hatta bı erkek arkadasım bana lokum ıkram etti.. bn hindistan cevizli lokum yedim ve sadece eskı arkadaslarım degıl suan tanıdıgım bı kac kısıde vardı aralarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir