Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lösemi Hastası Bebek Görmek

Rüyada lösemi hastası bebek görmek neye çıkar?

Rüyamda elimde lösemili bir bebekle hastane odalarında geziyorum. Bazı hastane odasına girince bebek gülerken bazısında bebek çatlayacak şekilde ağlıyor. sonra birden bebek kayboluyor. büyük bir hastane içerisinde kendimi o bebeğe hasta ziyareti yapmak üzere buluyorum. bir hemşireye soruyorum, karmakarışık bir yol söyleyip eskiden buradaydı ama şimdi değil diyor bende ısrarla o yolda gidiyorum, etrafımda kimse yok.

Savaştan kalma gibi yıkık dökük camları kırılmış boyası falan kalmamış kimsenin olmadığı bir binada yukarı katlara çıkıyorum sonrasında bir adamın peşimde olduğunu anlıyorum bir yandan bebeği ararken diğer yanda kırık pencerelerden apartman boşluğundan atlaya atlaya kaçmaya çalışıyorum. farkındayım kayboldum. adam buluyor beni gelip kaçırmaya çalışıyor kötü şeyler yapmaya bende bir yerden makas bulup adamın gözlerini oyup kaçarken uyanıyorum. Galiba büyüklerimiz haklı ikindiden sonra uyumak pek iyi değilmiş. 22 yaşında bayanım.

Rüyada lösemi hastası bebek görmek neye yorumlanır?

Rüyada lösemili birini görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada birinin gözlerini oymak, yaşamınızda bir şeye başlamadan önce iyice düşünmeniz, her işi yapmamanız gerektiğine ve hata yapmanızı bekleyen insanları böylece alt edeceğinize işaret eder.

“Rüyada Lösemi Hastası Bebek Görmek” için bir yanıt

Ben hiç rüyamı hatırlamam ama geçen gün rüyamda 7 yaşındaki oğlumun kan kanseri olduğunu gördüm ve tedavi için heryerden para bulmaya çalışıyodum çok üzgündüm ve sabaha karşı ağlayarak uyandım hala etkisindeyim oğlumu hiç yanımdan ayırmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir