Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Losyon Görmek

Rüyada losyon ne demektir?

Rüyamda evde losyon yaparak satıyordum. Losyonu şişelere doldururken karım, annem ve kız kardeşim yardım ediyor sanki bir imalathane gibi seri bir şekilde çalışıyorduk. Rüyamda aklımda kaldığı kadarıyla baya zengin olmuştuk. Bu neye delalet eder?

Ben 38 yaşında bir öğretmenim ve yakın zamanda haksız yere işten atıldım, şu anda büyük bir sıkıntı yaşıyorum, teşekkür ederim.

Rüyada losyon görmek yapımı

Necdet merhaba, görmüş olduğun rüya günlük yaşamda kafanı meşgul eden bir meselenin (yani işsiz kalmak, bir işle uğraşmak, ailenin geçimin sağlamak gibi) uykunda yansıması gösterebilir ki bana göre bu güçlü ihtimaldir. Öte yandan değerli bir mesaj da verebilir. Lütfen açıklamaları okuduktan buna sen karar ver.

Rüyada losyon görmek kaygı sembolüdür ve losyon kokusu duymak hayatınızda ilerlediğiniz yol konusunda endişeler hissettiğinizi işaret eder. Rüyada losyon sürmek veya losyon kullanmak, losyon sürdüğünü görmek yaşamında çözüm bekleyen sorunlarınız olduğunu işaret eder. Rüyada bebek losyonu görmek sizin içinizdeki çocuk ruhunu yatıştırmanız gerektiğini gösterir. Size bir kez, bir süre bu çocuk ruhunu serbest bırakmanızın yararlı olacağınızı işaret eder.

Bu bilgiler ışığında rüyada losyon imal etmek aslında sizin şu anda yaşamınızda gelecekle ilgili kaygılarınızı halletmek için çaba sarf ettiğinizi veya bu konuda uğraştığınızı ifade edebilir. Rüyada zengin olduğunu görmek ise sıkıntılı yaşamın bir süre daha devam edeceğine, gelecekte rahata ereceğine işaret eder, bakınız rüyada zengin olmak tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir