Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Lüfer Görmek

Rüyada lüfer görmek neye delalet eder?

Rüyada lüfer görmekMerhaba, ben rüyamda annemle yürürken bir araba gördüm, kırmızı siyah renkteydi, arabayı durdurup “kaç basar” diye sordum oda beni içeri aldı, meğersem arabanın şoförü vampir imiş, beni bir yere götürdü, bir odanın önünde heykeller duvara asılıydı ve o heykellerin önünde beni ısırdı ve vampir oldum, beraber deniz kenarına gittik, denize atlamamla bir lüfer balığı gelip kollarımı ısırdı ve hareket edemedim, yorumlar mısınız lütfen?

Rüyada lüfer görmek yorumu

Sultan selam, uyumadan önce vampir filmi izlediysen bu onun etkisiyle ortaya çıkan bir rüya olabilir. Öyle bir durum yok ise aşağıdaki yorum geçerlidir.

Rüyada vampir görmek çevrenizdeki kişilerin sizi üzdüğünü, iyiliklerinizi suistimal ettiğini gösterirken rüyanın asıl mesajı onların bu kötü niyetli yaklaşım ya da davranışlarına daha fazla izin vermeyin demektedir. Rüyada vampirin saldırısına uğramak, vampir saldırısı, vampir ısırması, etrafınızda iyiliğinizi istemeyen, sizi kıskanan ya da sizi kullanmak isteyen kişiler var demektir olarak yorumlanır. Rüyada vampir olmak, vampir olduğunu görmek, çok aşırı sinirli davranışınız nedeniyle sevdiğinizle veya eşinizle ilişkiniz tehlikeye girecek demektir şeklinde tabir edilir, daha sakin olmayı ve öfke kontrolünü başarmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada lüfer balığı görmek yaşamınızda duygusal engellerle karşı karşıya olduğunuzu, eğlence ve dinlence gereksinimi içinde bulunduğunuzu simgeler. Rüyada lüfer yakaladığını görmek hayatınızın bazı alanlarında size uygulanan baskıyı ya da  sansürü yıkıp, özgürce davranmak, yaratıcılığını ortaya koymak ve kendini daha iyi ifade etmek konusunda güçlü istekleriniz olduğunu temsil eder.

Rüyada lüfer yemek kişinin yaşamındaki bazı alanlarda elde ettiği yüksek performans konusunda ipuçları verir işini ya da yeteneklerini sorgulayıp bu konularda da yüksek performansa erişmenin yollarını bulmak gerektiğine delalet eder. Rüyada bir lüferin kendisini ısırdığını görmek hayatın bazı alanları hakkında endişeleri olduğunu temsil eder. Çinekop balığı, kofana balığı da aynı anlamdadır. Çinekop ihtiyacın derecesinin düşük, kofana büyük olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir