Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Lüks Araba Görmek

Rüyada lüks araba görmek neye işarettir?

Rüyada lüks araba görmekMerhaba, rüyamda mavi lüks araba sürüyordum. Mercedes amg serisi hatta. Araç gerçekte halamların. Rüyada ben sürüyorum. Yolda giderken tam sağa diğer yola döneceğim bir tane büyük kamyon kasası yolu kaplamış ve o yoldan geçiş imkansız. Yol kapalı yani. Sonra düz devam ediyorum ve yavaş bir biçimde sürüyorum aracı.

Bir rüyam daha olacak; Yine aynı rüyada dişim çürüyor dişçiye gidiyorum, bir kız var esmer o da bana bakıyor konuşuyoruz falan. Sağ alt dişimi çürük görüyorum. Doktora soruyorum “Hocam çekilmesi gerek mi bu dişin?” diye, o da “Evet çok çürümüş.” diyor, Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İsim / Takma isim : Serdar
Cinsiyetiniz : Erkek
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : Kaygılı
Rüyanızın konusu : Rüyada Lüks Araba Sürmek
Anahtar kelimeler : mavi lüks araba sürmek, çıkmaz yol, yavaş sürme

Rüyada lüks araba görmek nasıl yorumlanır?

Serdar merhaba,

Rüyada lüks araba görmek, kendinize hatalı hedefler çizdiğini, bir süre sonra bu hatayı fark edip, geçen zamana yanacak, pişman olacaksınız anlamını taşır. Lüks otomobil kullanmak, kullandığını görmek, kariyer ve öz saygı konusunda kimi endişeler taşıdığınızı simgelerken, daha aktif olmak ve daha fazla çalışmakla bunları aşacağınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lüks araç almak, aldığını görmek, gerçek yaşamınızda kimi şeyleri ispatlamak, kendini göstermek konularında kimi kaygılar taşıdığınızı temsil eder. Lüks araba bakmak, incelemek, çevreniz tarafından daha fazla beğenilme, takdir edilme özlemi içinde olduğunuzun simgesidir.

İkinci rüyanız için diş sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Lüks Araba Görmek” için 3 yanıt

, rüyamda yeşillikler içinde bir bahçedeyım ve bir duvarın içinde asma kılıt buluyorum ucundada anahtarı var kılıdı açtıgımda bır köpek yavrusunun tasması açılıyor acaba ne anlama geliyor kolay gelsın

Rüyamda kırmızı ferrari ile Zonguldak’ta Üniversitesi tede okuyan kardeşimin yanına gidiyorum eski bir tanıdıkla orada muhabbet ediyordum sonra kardeşime istanbula gideceğimi söyledim o da bana bekle beraber gideriz diyerek rüyam sonlandı ne anlama geliyor? Kolay gelsin iyi çalışmalar …

Selam ruyamda koydeki evin yaninda bir tane daha ev vardı ve oraya gittigimde devlet bahceli ve bir kaç insan oturuyorlardi bende caylarinizi tazeleyimmi diye sordum o da gülümseyerek evet dedi boş bardaklari aldim dışarı çıktım bir sürü insan koltuklarda oturmuş bahceliyi bekliyorlardi bunlarin icinde babannemde vardı sonra amcamin oğluyla yürümeye basladik öbür amcamin oğlu ve abim luks bir arabayla önümüzden geçip evin ilersine park ettiler bende yanimdaki amcamın oğluna bundan bizde alacabilecek miyiz diye sordum o da alicaz allahin izni ile dedi orada uyandim bu arada amca oğlu dediklerim babamin amcasinin oğullarınin çocuk ları biz amca dedigiz için amca oğlu yazdim simdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir