Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Lüks Arabaya Binmek

Rüyada lüks arabaya binmek neyi gösterir?

Rüyamda eskiden deli gibi peşimden koşan, beni seven arkadaşlarımı gördüm. Bana yaklaşık 3-4 yıldır kötü davranıyorlar ve dışlanıyorum. Rüyamda ise bana çok iyi davranıyorlardı! Gece bu kişilerden 2-3 kişiyle birlikte lüks bir arabadaydık. Hep birlikte bir deniz kıyısına geldik. Arabadan çıktığımda 2 arkadaşımın daha bana kötü baktığını gördüm, fakat arabayla geldiğim arkadaşlarım bana çok iyi davranıyorlardı.

Bir zaman sonra onlar kendi aralarında muhabbet ederken denizin kıyısında yalnız balık tutan erkek bir arkadaşımı gördüm (Benden en çok nefret eden eskidende en çok arkamdan koşan çocuk) İlk önce tereddüt etti daha sonra beni yanına aldı beraber muhabbetler ettik ateş yaktık. Daha sonra ona neden benden nefret ettiklerini sordum ve bana başını sallayarak söyleyemem gibisinden bir işaret yaptı. Arkadaşlarımla tekrar iyi olmak istiyorum, Rüyada  lüks arabaya binmek nasıl yorumlanır, Şimdiden çok çok çok teşekkürler. İyi Günler

Rüyada lüks arabaya binmek yorumu

Gördüğünüz rüya, içinde bulunduğunuz ruh hali ve yakın geleceğiniz hakkında önemli ipuçları vermektedir. Rüyanız lüks ve gösterişe eğilimli bir ruh hali içinde olduğunuzu, bu huyunun çevrenizdekilerin bir kısmı tarafından yadırgandığını, siz ve çevrenizdekilerin huzur ve mutluluk konusunda ortak özleminiz olmasına karşılık çevrenizden şanslı, mutlu, huzurlu, kendi ile barışık birisinin ( balık tutan kişi) sizi anlayacağını işaret etmektedir. Mütevazi ve karşısındakini daha iyi dinleyen biri olduğunuzda arkadaşlarınıza yeniden kavuşacaksınız. İlk adımı siz atın. Değiştiğinizi gösterin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Lüks Arabaya Binmek” için bir yanıt

Benimle tanışmak için mesaj atan bir çocuk vardı. Ben onu reddetmiştim. Rüyamda yanlışlıkla onun arabasına biniyordum “beni ne zamandır seviyorsun” diye soruyordum “bilmiyorum ama seninle ciddi düşünüyorum” diyordu. Sonra birden yanağımı sıkıyordu. Ben kızıyordum ama rüyamda rahatladığımı da hissetmiştim. Arabanın rengi beyazdı. Ona kenara çekmesini söylüyordum. Sonra arabadan inip yürüyerek uzaklaştım. Yaşım 18, Bekarım, Öğrenciyim, Rüyamda gördüğüm kişi de 19 yaşında öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir