Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada lüks ev görmek

Rüyada lüks ev neye işaret eder?

Merhaba, ben 26 yaşında bekar bir erkeğim. Ailemle yaşıyorum. Evi ağırlıklı olarak ben geçindiriyorum. Kamuda çalışıyorum. Maddi durumum hiç iyi değil. Kaza yaptım. Arabam gitti. Borca girmek zorunda kaldım. Arada askerliğimi de yaptım. Borçlarım askerden sonra da devam etti. Yeni bir araba satın aldım ama kazıklandım. Arabayı 7-8 bin zararla satmak zorunda kaldım. Yine maddi sıkıntı çektim. Bu kazık çok zoruma gitti. Bir hastalığına yakalandım. Yaklaşık 7-8 aydır toparlanmaya çalışıyorum. Hastalığımı tedavi ettiriyorum. Doktorum bir kaç haftaya tamamen geçeceğini ve bir daha tekrarlamayacağını söylüyor, borcumu da 10 bin liraya kadar düşürdüm. Artık daha ferahım. Bu arada şu anda bir ilişkim de yok. 8-10 ay öncesine kadar sürekli maddi ve manevi yönden çevremdeki kişiler tarafından sömürüldüm ama dediğim gibi 8-10 aydır buna müsaade etmiyorum ve artık o insanlar tarafından daha az aranıyorum. Artık rüyaya geçebilirim sanırım.

Rüyamda masmavi gözlü siyah ya da kumral saçları olan orta boylu genç bir kız gördüm. Annem, ablam ve bir kaç kişi daha vardı ama kim olduklarını hatırlayamıyorum biri babam olabilir, beraber yürüyoruz. Ben arada kızla konuşmaya çalışıyorum bazen de o benimle konuşmaya çalışıyor. Ben de içimden bu kızla evlenebilirim diye düşünüyorum. Benim çalıştığım ilçede bir köy adı söylüyor ve oralıyım diyor ama söylediği isimde bir köy gerçekte o ilçede yok. İsmi benzeyen bir köy var, “ora mı” diyorum “hayır orası değil” diyor ve kendi köyünün adını açık bir şekilde tekrarlıyor. İlerliyoruz aynı kişilerle yeşillik dağlık bir alanda oluyoruz birden. İnce bir yol var, yeşilliklerin içinden ve dağa doğru gidiyoruz. İleride yolun sol tarafında bir biçer döver görüyorum, çıldırmış bir hayvan gibi zıplıyor sıçrıyor biçerdöver, kimse zaptedemiyor. Bize doğru gelmeye çalışıyor bazen yoldan çıkıyor bazen yola giriyor. Ben benim üstüme geldiğini beni hedef seçtiğini hissediyorum ve hafiften ürperiyorum. Daha sonra bir şeyler oluyor mavi gözlü kızın olduğu bölüm bitiyor.

Birden evde oluyoruz ailemle. Ama ev bizim ev değil. İki katlı bahçe içinde lüks sayılabilecek ev. Rüyamda güya bizim ev orasıymış. Ablamın nişanlısı da var ve bornoza benzer kahverengi gibi bir renkte gecelik giymiş bizimle oturuyor. Babam sürekli ablamın nişanlısıyla konuşuyor ve sorular sorup espri yapıyor, maaşını söyletmeye çalışıyor. Ben içimden babama kızıyorum lafı paraya getirdiği zaman ve konuyu değiştirmeye çalışıyorum çaktırmadan babamı uyarmaya çalışıyorum. 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor,

Rüyada lüks ev görmek yorumu

Sevgili kardeşim, öncelikle böyle detaylı bilgi verdiğin için teşekkür ediyorum. hakkınızda detaylı bilgi verdiğinizde böylesine önemli rüyada sağlıklı açıklanabiliyor. İnşallah yorumum size fayda sağlar. Rüyanın üç ana unsuru bulunmakta; mavi gözlü genç kız, sana saldıran biçer döver ve bahçeli lüks evdir.

Gördüğün mavi gözlü kız gerçek hayatınızda şu anda bazı sıkıntılar yaşadığınızı ve bu sıkıntıları aşıp, hayatı mutlu yaşamak için çaba sarf ettiğini, bu gayreti gösterirken çevrendeki sahtekarlara kaşı özellikle bir hile durumuna karşı uyanık olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada biçer döver görmek çalışkanlık, bereket anlamlarını simgeler. Refah ve mutluluk içinde yaşayacağınızı ifade eder. Ancak ilginç bir şekilde biçer döverin sana saldırması gerçek hayatta senin çalışkanlığını kıskanan, berekete ve refaha kavuşmanı istemeyen, mutlu olmana mani olan birileri yada bazı durumları işaret etmektedir.

Rüyanın son bölümü çok daha enteresan, ki gördüğünüz lüks ev yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek gerektiğini, bir arınmaya ( size yük olan şeylerden kurtulmak, negatif şeylerden uzaklaşmak ve pozitif düşünmek) ihtiyacınız olduğunu, bunları yaptığınızda inanılmaz güzelliklerin sizi beklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir