Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Lüks Triplex Ev Görmek

Rüyada lüks triplex ev neye işarettir?

Merhaba. Ben 20 yaşında üniversite 2. sınıf öğrencisi bekar bir bayanım. Rüyamda bilmediğim çok lüks triplex bir evde oluyorum. Bu ev ailemle taşındıgımız yeni evimiz oluyor. Evin ilk giriş katı oturma odası mutfak vs olarak ayrılıyor. 2. katta ise yatak odası ve kardeşimle paylaştıgım bir oda oluyor. Daha sonra evin 3. katını keşfediyorum ve asıl orada bana ait bir oda olduğunu fark ediyorum ve hemen o odaya taşınmak istiyorum, oda o kadar güzel ve lüks ki çok mutlu oluyorum, bütün gardropları çalışma masalarını kendime ait banyoyu televizyonu yatağımı her şeyi hatırlıyorum, hepsi çok güzel oluyor.

Daha sonra yine evimizin 3. katındaki odaların birinin cami olduğunu goruyorum, içerisi çok kalabalık ve yemekli misafirler oluyor, çok eski arkadaşlarımla el sıkışıp öpüşüyorum orada. Daha sonra odanın birinde bize ait bir hamam olduğunu goruyorum. En alt kata, annemin yanına inip en üst kattakı odaya tasınmak ıstedıgımı soyluyorum. Yemekli misafirlerimiz geliyor ve onlara evi gezdiriyorum, ev merdivenli fakat ben onları farklı yollardan üst kata tırmandırıyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

İpuçları: lüks ev, triplex ev, yeni ev, giriş katı, mutfak, yatak odası, gardrop, çalışma masası, banyo, televizyon, yatak, cami, kalabalık, misafirler, yemekli misafir, el sıkışmak, öpüşmek, hamam, merdiven.

Rüyada lüks triplex ev görmek tabiri

Ev rüyaları, ev eski, yıkık dökük, dağınık, kirli, harabe olmadığı sürece daima iyiye işarettir.

Sizin rüyanızda rüyanın tüm faktörleri olumlu gelişmeleri ifade etmektedir. Rüyanızın can alıcı mesajı yaşamınızdaki bir değişimi göstermesidir. Hayatınızda bir arınma, tövbe veya bir alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekmekte, bunu yaptığınızda inanamayacağınız kadar güzel gelişmeler olacağını simgelemektedir.

“Rüyada Lüks Triplex Ev Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda büyük ve bir kaç katlı ev ve çok banyosu olan eski ve lüks eşyası olan bir ev gördüm ve o evi eltime gezdiriyordum ne olabilir acaba? 15, Kadın, bekar, okuyorum.

Mesajdan anladığım kadarıyla aynı zamanda rüyada evlendiğini de görmüş oluyorsun. O takdirde lütfen evlenmek, ev ve elti sayfalarını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir