Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lületaşı görmek

Rüyada Lületaşı ağızlık ne demek?

Merhabalar, rüyam şöyle, kpss sınavına giriyorum fakat sınav kötü başlıyor, sonunda da kimlik numaramı yazmadan teslim etmişim, “bu kadar hazırlanmanın sonunda bu kadar aksaklık, vardır bir hayır” diyorum, elimde lületaşı ağızlık ile sigara içerek sınava birlikte girdiğim kişilerle dolaşıyorum, ben bir ara kavak ağacının dibindeyim, sonradan başkasına “bildiğimiz kavak ağacı gibi değil ama görüntü de 5-6 dalı var oda koca yaprak seklinde ama 41 dalı var” diye anlatıyorum, Neyse ağacın tepe noktasından gövdesini koparıyorum, önüme düşüyor, gövdesinden karıncalar çıkıyor, üzerime yayılıyor. Baştan korkuyorum, sonradan korkum geçiyor, ısırmıyorlarmış. Daha sonrada arkadaşlarla havuz başındayız, yan tarafta da akan bir çay var. Havuzun içinde filler var, bakıyoruz sadece yan yana dizilmiş şekilde.

Yorumlarsanız sevinirim etkilenme unsurları içinde elbet vardır, cok stresliyim, teşekkürler. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, kpss ye hazırlanıyorum ve çok stresliyim, korku ve ümit arasında gidip gelmekteyim dualarla rahatlıyorum.

Rüyada Lületaşı görmek tabiri

Selma merhabalar.

Rüyada kpss sınavına girdiğini görmek günlük yaşamınızda bir karmaşa, rekabet, yarış içinde olduğunuzu ve bazen de kendinizi yorulmuş hissettiğinizi gösterirken sınavın kötü gitmesi ve diğer aksilikler ise reel hayatınızda biraz daha rahat, daha az stresli olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada lületaşı görmek etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz manası taşır. İkiyüzlü insanların olduğuna dikkat çeker. Dikkat etmezseniz bu insanların size zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada kavak ağacı görmek gerçek hayatınızda hedeflerine ulaşmak için gerekli ve yeterli şartlara aslında sahip olduğunu ancak bunlara bir an önce kavuşmak için yaratıcılık ve zekanızı daha fazla kullanmanız gerektiğini temsil eder eder.

Rüyada karıncalar görmek, çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır. Rüyada karınca sürüsü görmek, karınca topluluğu, toplum, topluluk, genel sosyal olaylarla ilgili bazı gelişmeler olacağını haber verir. Bu aileyi ilgilendiren bir konu, o mahalle, ilçe veya şehri ilgilendiren bir olay olabileceği gibi, ülkeyi ya da tüm insanlığı ilgilendiren bir durum da olabilir.

Rüyada fil görmek, insanın sosyal yönüyle ilgili haberler verir. Çünkü filler sosyal tarafı güçlü hayvanlardır. Aile bağları güçlüdür. Bu rüya büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir