Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lunapark Treni Görmek

Rüyada lunapark treni görmek neye işarettir?

Rüyamda elimde valiz var o anda 2 arkadaşımda orada, telefonum çalıyor annemle konuşuyorum, yokuş yukarı çıkılması imkansız oradan, telefonla konuşurken valizi çıkarıyor, lunaparkın dışından tırmanıyorum, sürekli merdivenlerden çıkıyorum ama bitmiyor. Tırmandığım yerlerde işçiler falan da var, bir lunapark treni rampanın en üstünde kalmış, onu tamir ediyorlar.

En tepeye geliyorum bir işçi “buradan aşağı lunaparkın içine inmen gerekiyor” diyor ama inmek tehlikeli direk ölürüm çok yüksekteyim. Atlamam gereken yerde de büyük demir bilyeler var. atlıyorum “Allah’ım yardım et” diyorum hiç bir şey olmuyor.

Rüyada lunapark treni görmek neye yorulur?

Rüyada valiz görmek birtakım size faydası olmayacak, gereksiz sorumluluk aldığınızın göstergesidir. Valiz taşımak, Rüyada valiz taşıdığını görmek, Hayatınızda sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz demektir. Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir.

Rüyada lunapark görmek eğlence ve macerayı simgeler. Hayatınızda eğlence ve daha fazla zevk için biraz zaman ayırmanız gerektiğine işarettir. Rüyada lunapark treni görmek, lunapark treni sürmek veya kullanmak kendinizi, düzensiz davranış veya bir durumun getirdiği karmaşadan biran önce kurtarmanız gerektiğini ifade eder. Ayrıca rüyada tren görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Lunapark Treni Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ilk önce bir korku trenine biniyorum. Daha sonra o korku treni ilerlerken yıkık dökük ama odaları eski tarzlara göre döşenmiş bir köy evi gibiydi. Korku treninden inip evi gezmeye başlıyorum fakat korku treninde olması gereken herşey ben evi gezerken oluyor. Evden bir türlü çıkamıyorum ve normal hayatta da korktuğum herşeyi o evin içinde görüyorum. Daha sonra yaşlı bir teyze geliyor. Teyzeye “Burdan çıkamıyorum nolur yardım et.” diye yalvarıyorum. Teyze de ” Çıkacaksın biraz daha sabret ve kendini bir sonraki şeyden daha fazla koru o zaman çıkacaksın.” diyip kayboluyor. Ve evden ailem sayesinde çıkıyorum. Ne anlama geliyor lütfen yardımcı olur musunuz?

Melisa selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında iç dünyandaki gizli korkularının açığa çıktığını ve bu korkuların hayatının akışını etkilemeye, değiştirmeye başladığını anlatmakta ve yaşamının kontrolünü elinden kaçırmanın sende büyük bir paniğe neden olduğunu anlatmaktadır. Sakin olmalı ve seni bu duruma getiren duygularla yüzleşmelisin.

Annem ablam ve ben korku tüneline biniyorduk . Bindiğimizde korku tüneli bildiğimiz korku tüneli gibiydi gittikçe korku karekterleri çıkıyordu hiç korkmadan devam etti durdu araç bizde indik indiğimiz yer park tı parkta da çığlığın kafası vardı.bize bir parkur yapmışlar zincirli biz çözmeye çalıştığımız da havada oluyorduk ama çözmüştük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir