Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Maaşını Ölmüş Babaya Vermek

Rüyada maaşını ölmüş babaya vermek neye işaret eder?

İki sene evvel vefat eden babami bu gece rüyamda gördüm. Birkac gündür aile ici sorunlarimdan dolayi cok üzgündüm. Bu rüya bana ilac gibi geldi. Kendisi bana sefkatle bakiyor ve sanki telepati edermiscesine konusuyordu. (Dudaklarini oynatmadan)

Rüyamda kendisinin önemsiz bir hastaligi vardi ve ben babama maasimin büyük bir miktarini vermeye calisiyorumki kendini daha iyi tedavi ettirebilsin. Babam verdigim Paraya cok seviniyor. Bir Tren istasyonundan cikip bir tepe cikiyoruz ve ben sürekli babam yorulucak diye endiseleniyorum ama o bana sürekli bakiyor ve tatli tatli gülüyor.

Bir kiz kardesim bir takim yalan dolan icinde ve ben kendisi ile görüsmüyorum.(Bu gercek hayattada böyle!) Baba diyorum bu sana ihanet ediyor. Sana hic bir sekilde yardimda bulunmuyor ama Annem onu sanki herseyi yapiyormus gibi gösteriyor. Onun her yaptigini örtbas ediyor benim yapmadiklarimi yapmisim gibi abartip sorun ediyor. Babam sanki artik ilgilenmiyormus gibi yanitlamiyor.

Not: Bu olaylar maalesef gercek hayattada böyle. Bunlarin anlami nedir?

Rüyada maaşını ölmüş babaya vermek neye yorumlanır?

Sevgili kardeşim,

Görmüş olduğun rüyada çok bir nokta var; hem gerçek hayatından yansımalar var hemde yorumlanabilir değerli unsurlar var, böyle rüyalar nadir görülür ve dikkatle incelenmelidir.

Sevgili babanız hakkında açıklamaları rüyada ölen babayı görmek sayfasında bulabilirsin, lütfen inceleyin. Burada dikkat çeken kısım ona para vermenizdir ve gerçek hayatınızda daha tutumlu veya daha doğru anlatımla ileriyi düşünerek maddi anlamda daha tedbirli olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Babanızla geçen konuşmalar ise gerçek yaşamınızda kafanıza takılan kimi sorunların uykudaki yansıması olup, o sorunları çözmek için babanızı yanınızda görmek, ondan destek almak özleminizi yansıtmaktadır. Son bir şey söylemek gerekirse rüyadaki genel tema olumludur çünkü olaylar hep pozitif, bu da sorunlarınızı çözeceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Maaşını Ölmüş Babaya Vermek” için bir yanıt

Babam öleli 8 sene oldu ve 3 gundur ruyama giriyor dün gece rüyamda para veriyor ve o parayı alıp kıyafet aliyorum sanki bayram var gerçi onumuz kurban bayramii ne cagri yapti anlamadim benim anladıgım tek şey babami cok ozluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir