Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Plaket Görmek

Rüyada plaket görmek nedir?

Rüyamda bütün ailem yanımda: dayım, teyzem, kuzenlerim, annem, babam , kardeşlerim. Bir kutlama törenindeyiz. Fotoğraf çektireceğiz ama bir türlü fotoğraf çekilmiyor, sonra başka bir mekana gidiyoruz dar ve küçücük bir yer ben hiç istemiyorum orada fotoğraf çektirmek sonra fark ediyorum ki duvarları sarı ve orası teyzemin evi.

Fotoğraftan sonra bütün kadınlar namaz kılıyorlar ben kılmıyorum, ben arkamı dönüyorum bir kaç kişiyle birlikte (gelenek icabı , güya arkam dönük olmam gerekiyormuş) daha sonra plaket görüyorum, gümüşten, altından camdan. Hepsi teker teker tebrik ederek koyuyorlar bir dolabın üzerine. hepsinin benim olduğunu sonradan anlıyorum herkes gurur duyuyor benimle. ”sedadan da bu bekliyorduk ”diyor yengem.

Herkes gittikten sonra ben o plaketleri evime götürmek istiyorum, yengemlerin dolabında duruyor.
daha sonra kuzenimi gördüm Ankara’da okuyor. onun evinde oluyoruz arkadaşıyla birlikte . dışarıya çıkalım diyor, ben istemiyorum. plaketlerimin bulunduğu yengem de Ankara’da oturuyor. ben 18 yasında öğrenciyim, cinsiyetim kız. üniversiteye hazırlanıyorum.

Rüyada plaket görmek yorumu

Rüyada plaket görmek ileride karşılığını fazlasıyla alacağınız büyük ve zahmetli bir işe adım atmayı simgeler. Rüyada plaket ile ödüllendirilmek yeteneklerinizin çevreniz tarafından büyük takdir kazandığını, iş veya eğitim hayatında büyük başarılar elde edeceğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Plaket Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kafasında morluklar görmek ve plakete bakmak
Rüyamda benim saç derimde morluklar vardı, aynaya bakıyorum, daha sonra tıp okuyan bir arkadaşıma gidip soruyordum ve daha sonra onun plaketleri varmış onlara bakıyordum.
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu ama aile ile ilgili bazı problemlerden dolayı düşünceli.

Rüyanda saç derisinde gördüğün morluklar reel hayatında sizden altından kalkamayacağınız yükler yüklendiğini düşündüğünüzü ifade eder. Bakınız rüyada morluk görmek sayfası. Tıp okuyan arkadaşına bunu sorman şu anda bir olay ya da durum karşısında birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunu ya da yalnızlık içinde olduğunuza işaret etmektedir.
Arkadaşının plaketlerini görmen ve onlara bakman ise verdiğiniz gayret, gösterdiğiniz çabaların ödülünü yakında alacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir