Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon görmek neye işarettir?

Merhabalar. Rüyada madalyon görmekBen rüyamda evimin üstünden polis helikopterinin geçtiğini gördüm ve tam bizim yola indi. İçinden şehit tabutları çıktı, 2 üniformalı şehit vardı. Annem bana 3 tane madalyon verdi, biri altın madalyon, biri gümüş madalyon biride ışık yanan içinde ayet yazılı kurdeleli, üzerinde hafız yazan bir madalyon, ben üçüncüsünü aldım ve boynuma astım, diğer ikisini anneme geri verdim, yorumlarsanız sevinirim.

Name: kubra
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:24
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:mutlu
Subject:şehid madalyon
Anahtar kelimeler:şehit tabutları, polis helikopteri,madalyon takmak

Rüyada madalyon görmek yorumu

Kübra merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hırsınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, aksi halde başınızın ağrıyacağını temsil etmektedir.

Rüyada madalyon görmek, erkek için başarı, yükselmek, hedefe ulaşmayı simgeler. Bir genç kız için kısa zaman içinde nişanlanmak veya evlenmek olarak yorumlanır. Nişanlılık veya evliliğin mutlu geçip geçmeyeceği madalyonun rengine ve türüne bağlıdır. Bir evli bayan için eşinin veya çocuklarının çok başarılı olacağını simgeler.

Rüyanızda madalyonları üç tane olması, gerçek hayatında aşağıdaki üçlemelerden biri hakkında bilgi vermektedir. Bunu siz anlayabilirsiniz.
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Sizin seçtiğiniz madalyon, sanki “yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )” üçlemesini işaret ediyor gibi. Aynı zamanda hafız teriminin ya da isminin sizin için bir şey ifade edip etmediğini düşünmelisiniz.

Altın madalyon çabaların sonunda başarıya ulaşmaya işarettir. Gümüş madalyon saflık, temiz aşk, mutlu bir birliktelik anlamına gelir. Rüyada madalyon almak veya bulmak bekarlar için aklında olan kişiyle evleneceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir