Rüyada Mafya Görmek

Rüyada mafya görmek neye delalet eder?

Rüyamda mafya bizden sürekli para ve evimizi istiyordu, bana bir kağıt verdiler, kağıtta 16700 lira yazıyordu yani mafya benden bu parayı istiyormuş, bende bu durumdan rahatsız olup polise şikayet ettiğimi söylüyordum, bana bunu yorumlarsanız çok mutlu olacağım, şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada mafya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mafya görmek başkalarının sizi yönlendirmesine izin verdiğinizi gösterir. Rüyada mafyaya girmek, Mafya üyesi olmak gücünüzü başkalarına karşı kullandığınızı anlatır. Mafya lideri görmek rüya sahibinin güç ve kuvvet sahibi olmak istediğini temsil eder.  Mafya lideri veya mafya babası ile bağlantı kurduğunu görmek kimi iç çatışmalara işaret eder.

Rüyada mafya adamı, mafya üyesi birilerini görmek insanlar hakkında özellikle yakın çevrenizdeki kişiler hakkında kimi gereksiz, gizli endişelere sahip olduğunuzu ve bunun sizde insanlara güven sorunu yarattığını temsil eder.

Rüyada mafya görmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Sağlıklı bir rüya analizi için buradaki bilgiler ile içinde bulunulan ruh hali birlikte analiz edilip, rüyanın mesajı tespit edilmelidir.

“Rüyada Mafya Görmek” hakkında 5 yorum

  1. rüyamda mafyanın sevgilim olduğunu gördüm, bana çiçek getiriyordu, arabanın içinde oturmuş onu bekliyordum onun bir arkadaşının eşiyle konuşuyordum .

  2. Ruyamda mafyalar tarafindan kacirildigimi ve bi evde göz hapsinde oldugumu gordum ama hic korkmuyordum mafyalardan, sadece o evden cikmak istiyordum. Mafya babasi bi adamina uyusturucu haplarini satip satmadigini sordu ben ise adamin agzini acmasini istedim adam agzini acti ve agzinda 5 tane hap vardi.

  3. Rüyamda mafya reisi beni bir eve götürdü benimle evlenmek istedi eğer evlenmezsem ailemi öldüreceğini söyledi onunla zorla istemeyerek evlendiriliyordum ailem çok mutluydu takım elbiseli adamlarının ceketlerinde iç içe geçirilmiş masmavi damla resimleri basılıydı göz gibiydi en son götürülürken kalabalığın arkasında hıçkırarak o sandığınız gibi değil diye ağlıyordum. Beni çok etkiledi neden olabilir birkaç kez daha onlarla uğraştım. Açıklarsanız mutlu olurum.

  4. Yaşım 15, ailemle aram bozuktu son günler biraz iyi oldum, rüyamda abimi ikizimi ve kardeşimi mafyalardan kurtarıyordum ama adamlar iyi biriydiler.

    1. Esra merhaba, görmüş olduğunuz rüya ailenizi birilerinin yönlendirmesini kabul etmediğinizi ve buna izin vermediğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir