Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Mağarada Yılan Görmek

Rüyada mağarada yılan görmek ne demektir?

Rüyamda bir mağara içinde bir sürü küçük yılan gördüm. Dün rüyamda babaannemlerin evindeyiz, herkes yukarıda oturuyor ben tanımadığım iki kişinin aklına uyuyorum, benimle beraber 2 akrabam da güya uyuyor ama ben akrabalarımın kim olduklarını hatırlamıyorum. O iki akraba ve 2 yabancıyla bir bayırdan aşağıya iniyoruz. Bir mağara gibi yer buluyor o yabancılar ve o mağarada bir göl var, onlar hepsi yani o 2 yabancı ve akrabam suyun içine atlıyor.

Ben yüksekten korktuğum için atlamıyorum, sonra annem yanıma geliyor, annem yanıma geldiğinde golün içinde kayboluyorlar. O mağaranın başka bir kısmından göle bakıyorum, gölün içinde bir çok küçük yılan var ama hepsi cansız bir şekilde duruyorlar, ben çok korkuyorum, sonra o 2 yabancıyla gitmek istemiyorum.

Bir yere o iki akrabamı sudan çıkartmak istiyorum, uzun bir sopayla onları çıkartmaya çalışıyorum ama güya hepsi solucan olmuşlar, ben en zayıflarını çıkartıyorum, onlar benim akrabam diyorum orada uyanıyorum. Lütfen yanıt verirseniz çok sevinirim.

Rüyada mağarada yılan görmek neye yorulur?

Rüyada mağarada yılan görmek, İnsanın iç hayatı, geçmiş ile teması, korkuları veya büyük hazine bulma umutlarını simgeler. Mağarada yılanlar görmek Anne karnındaki güvenli yaşam deneyimi ile içinde bulunulan gerçek yaşam arasındaki farklılıkların yansıması olabilir. Mağaradan çıkan yılan görmek, şifa, çatışmaların sona ermesi, sükunet, huzurlu günlerin müjdesini verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mağarada Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada 2 yılan görmek neye işarettir
Rüyamda mağara gibi kapalı bir yerde iki yılan gördüm, yılanlardan biri diğerinin içine giriyordu, daha sonra ağzından geri çıktığını gördüm. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz. Teşekkürler.
Not: Sevgilim benden ayrıldı ve çok kötü kavga ettik.
Kimden: arzu
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: ayrılık

Arzu selam,
Rüyada yılanın başka yılanı yuttuğunu görmeniz, hayatta sorunları çözmek için öncelikle ayakta kalmak gerektiğini aklınızdan çıkarmamak ve özellikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder. Bakınız yılan tabiri.
Ağzından geri çıktığını görmeniz, zaten bunun bilincinde olduğunuzu ancak uygulamadığınızı simgelemektedir.

Rüyamda magaraya girdiğimde binlerce küçük yılan gördüm ve mağaradan çıktım. Elimde 1 kilo balık vardı mağaradan çıkınca onuda bir kadına sattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir