Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Mağaraya Girdiğini Görmek

Rüyada mağaraya girmek neye işarettir?

Rüyada mağaraya girdiğini görmekRüyamda bir kayalığın kenarında ağzı çuval yığınları ile kapatılmış bir mağaraya giriyorum, yaklaşık 10 metre derinliğinde bir mağara ve berbat bir görüntüsü var. Mağaranın içerisine girerek en son kısma ilerleyip sırtımı döndüğümde mağara bembeyaz bir odaya dönüyor. Pürüzsüz duvarları var. Çıkmak için kapıya ilerlediğimde kapı çuvallar yığılarak kapatılmış ve kapının sağ tarafında yeşil bir yılan. Bana bir ses diyor ki “niyeti kötü olanlar içindir o”. Sonra Kapıya yönelerek çuvalları yıkıyorum.

Çuvalların içinden 2 adet altın düşüyor. Tam altın şeklinde. Ses bana diyor ki “Bunlar senin”. İlk başta almıyorum. Sonra kenarda böyle değişik insanlar var. Ölüye benziyorlar ama suratları falan ürkütücü. Altınlara yöneliyorlar. Bende hemen altınları alıyorum. Daha sonra bu varlıklar mağaranın kapısına ilerliyorlar. Bir yıldırım onları yok ediyor. Sonra o ses bana diyor ki “Seninde niyetin kötü olsaydı sonun bunlar gibi olacaktı”.

Sonra önümü dönüyorum ileride bir inşaat alanı. Ve bu alanda bir mezar. Ağzı açık olan bu mezardan alevler dışarı çıkıyor ve mezarın içinden çığlık sesleri geliyor. Millet etrafına toplanıyor bu mezarın ve sonra hep beraber namaz kılmak için abdest almaya camiye gidiyoruz. Abdest alırken uyandım.

Rüyada mağaraya girmek yorumu

Rüyada mağara görmek hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder. Mağaraya girmek, mağaraya girdiğini görmek, bir mağaranın içinde olmak ana rahmini ifade eder. Bu yüzden korunma, sakınma ihtiyacını gösterir.

Beyaz oda görmek rüyalarda beyaz her zaman aydınlığı, aydınlamayı, refahı simgeler ve odanın beyaz olması emniyette olması, güveni işaret eder. Rüyada yeşil yilan Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder. Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada varlık görmek , görünmeyen varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder. Ancak yıldırımın bu varlıkları yok etmesi, üzerinizdeki bu etkinin sona erdiğini göstermektedir.

Rüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada çığlık öfke ve korku simgelemektedir. Bu sizin, kimi güçlü duygular tarafından kuşatıldığınızı, hapsedildiğini ifade eder.

Rüyada namaz görmek, namaz kılmak namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Rüyanın unsurları: mağara, çuval, beyaz oda, yeşil yılan, altın, varlık, yıldırım, inşaat, mezar, alevler, çığlık, namaz kılmak, abdest almak.

“Rüyada Mağaraya Girdiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir mağara ama çok küçük sürünerek giriyorsunuz, biraz ilerisinde yerde taşların arasından mor ışık çıkıyor, bir taşın üstünde ince uzun bacaklı bir örümcek var fakat tavanda da çok küçük böcekler var sanki çıkarken onlara sürünüyorum tabiri nedir? 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

Akkam selam,
Rüyada mağaraya girmek sayfada anlatılmıştır ve reel hayatında bir durum ya da olay karşısında korunmaya ya da bir şeylerden uzak durmaya işaret eder. Mor ışık bu kötülüklerden uzak durduğunda asaletin ile çevreni aydınlatacağını simgelerken taşın üstündeki örümcek ise güzel bir haber alacağını göstermekte, tavandaki böcekler ise hayatında bazı önemsiz sorunları büyütmemek, kafanı takmamak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir