Rüyada Mağaza Görmek

Rüyada mağaza görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda büyük bir mağaza gördüm, mağazada yüzük deniyordum, birçok yüzük denedim, daha sonra annem ve halam kucağında biri yeşil biri lila renginde iki elbise getirdi, yüzüklerden biri elimdeydi üzerinde nazar boncuğu vardı. Bunun manası ne demektir.

Rüyada mağaza görmekkimdem:canan
cinsiyet:kadın
yaş:17
medeni durum: bekar
anahtar kelime : yüzük denemek, büyük mağaza
su anki ruh haliniz: meraklı

Rüyada mağaza görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mağaza görmek insanın ihtiyaçları hakkımda mesaj verir ve mağazada yapılan eylem ve davranışlara rüya anlamlandırılır. Rüyada mağazaya gitmek veya bir mağazaya girmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında kendisinin, ailesinin veya sevdiği birinin bir ihtiyacını karşılamak için bir adım attığını ancak bu ihtiyacı karşılamak için şu anda hazır olmadığını temsil eder. Rüyada mağazada olduğunu görmek genç bir erkek için faydalı bir iş yapacağına, orta yaşlılar için; kar elde edeceği bir iş yapacağına işaret eder. Kadın için; mutlu bir aile ve uzun ömürlü olmak anlamına gelir.

Yüzük denemek, rüyada yüzük denediğini görmeniz ise yaşadığınız tüm şeylere karşılık sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlarınızda bir değişiklik olmadığını, her şeye aynı şekilde devam etme isteğiniz olduğunu gösterir.

Rüyada büyük, güzel bir mağaza görmek, hayallerinin, umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada alış veriş yapmak hayatınızda olumlu bir değişiklik olacağı anlamına gelir. Rüyada mağaza almak ya da kiralamak, yaşamınızda yeni bir iş, yeni bir yatırım için içinizde yeterli rezerv bulunduğunu ve bu yatırma başlamak için zamanın geldiğini temsil eder. Mağazada yangın çıktığını görmek bir sır öğreneceğinize işaret eder. Rüyada outlet mağazası görmek kişinin potansiyel ve kullanılmayan enerjilerini temsil eder. Ayrıca şok edici bir şey için haberci olabilir.

“Rüyada Mağaza Görmek” hakkında 3 yorum

 1. Ben rüyamda farklı bir yerde, yabancı bir ülkedeyim ve orada mağazalar geziyorum. Parmaklarıma 2 farklı yüzük deniyorum. Bunlar alyans değiller ama. Acaba bu rüya ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

 2. Rüyada kıyafet mağazası görmek neye işarettir
  Merhaba rüya geçeyim hemen:
  Bu rüyayı 2 kez gördüm farklı farklı.
  1. Kendimi bir an bir mağazanın içinde buldum, daha önce gitmediğim görmediğim bir kıyafet mağazası. Bir adamla tanıştım, mavi ceketli, krem rengi pantolonlu, hafif kirli sakallı, merhaba diye tanıştım onla, dediği ismi hatırlamıyorum. Tanıştıktan sonra bitti rüya.
  2. Bu sefer kendimi ilkokul arkadaşımdan birisiyle kendimi aynı mağazada buldum, yine o tanıştığım abi. Arkadaşım sepetlerdeki kıyafetlere bakıyordu ve fiyatlarını sordu. Adam bir şeyler dedi ama hatırlamıyorum. O kıyafetlere bakarken ben abiye merhaba abi nasılsın dedim oda iyiyim sen nasılsın dedi. Arkadaşım tekrar fiyat sordu ve rüyada bitti. Yorumlarsanız sevinirim

  1. Rüyada giyim mağazası görmek, rüyayı görenin ihtiyaçları hakkımda bilgi verir ve mağazada yapılan eylem ve davranışlara rüya anlamlandırılır. Rüyada mağazada olduğunu görmek genç bir erkek için faydalı bir iş yapacağına, orta yaşlılar için; kar elde edeceği bir iş yapacağına işaret eder. Kadın için; mutlu bir aile ve uzun ömürlü olmak anlamına gelir. Bakınız mağaza rüya tabiri sayfası.
   Rüyada ilkokul arkadaşınızı görmeniz eskiden yaşadığınız bazı duygulardan kurtulma, değişim ihtiyacınızı simgeliyor. Hayata yeni bir pencereden bakma isteğinizi yansıtıyor. Siz değişmek için uğraşırken bazı faktörlerin size geçmişi hatırlatmaya devam ettikleri anlaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir