Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mağaza Kartı Görmek

Rüyada mağaza kartı görmek ne demektir?

Rüyamda tanımadığım kafasında hiç saçı olmayan adamla bir duygusal yakınlık yaşadım, önce oturup konuşuyoruz, bana bir otelden oda kiralamış, odanın numarasını bana veriyor, birde alışveriş yapmama için ünlü bir mağazaya ait mağaza kartı veriyor, ben ona diyorum ki “ya bir gören olursa, neden yaptın” diyorum, “kimse görmez” diyor bana.

Bir kızım var birlikte yaşıyoruz, aynı rüyanın içinde kızımı da görüyorum ama kızım bebekmiş, altına kakasını yapıyor, rüyamda elleri pislik içinde ama ben tiksinmiyorum, ona su döküyorum temizlenmesi için fakat iyi temizleyemiyor bende ona kızıyorum, onu yönlendiriyorum “şöyle yıka” diye oda “ben yapamıyorum” diye ağlıyor. Böyle bir rüya gördüm, selamlar.

Rüyada mağaza kartı görmek yorumu

Hülya selam,

Gördüğünüz rüya genel hatlarıyla rakiplerinizin, sizi çekemeyenlerin size karşı başarı kazanacağını, bundan üzüleceğinizi temsil etmektedir..

Rüyada mağaza kartı görmek İlham, Geleceğe bakış, Düşünce gücü, Kehanette bulunma, Güç ve İnanç anlamlarını simgeler. Rüyasında firma kartı, müşteri kartı, promosyon kartı, üyelik kartı görmek aynı anlamları taşır. Kızınızın altına kakasını yapması konusunda lütfen kaka görmek rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir