Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Mahalle Arkadaşını Görmek

Rüyada mahalle arkadaşını görmek ne demektir?

Rüyamda önce eski sevgilim arıyor, numarasını ekranda görüyorum, açmıyorum, konuşmuyorum, o arada yanımda bir erkek oluyor, yüzünü hatırlamıyorum ama o eski mahalle arkadaşımmış, bir şeyler konuşuyoruz, sonra hamile olduğumu görüyorum hastaneye gidiyorum, orada bir sürü doğum yapan insan görüp korkuyorum, ben “karnım daha büyümedi, hem sancım da yok, ben gidiyorum, doğurmayacağım” diyorum.

O arada suyum geliyor, görüyorum suyumu, ama hastanedeyken bir bakıyorum evde doğum yapıyorum ama doğum çok da zor olmuyor, bir oğlum oluyor, sonra bir yerden kaçmaya çalışıyorum ama hapishane değil ama her yeri kapalı, çıkış yok, en son bir ses “tekrar kazdığım bir yere gelince bir şey yapmamı” söylüyor ve onun dediğini yapınca kurtuluyorum oradan.

Mahalle arkadaşını rüyada görmek yorumu

Rüyada mahalle arkadaşı görmek güven, kararlılık, yetki anlamlarını simgeler. Mahalle arkadaşını görmek alternatif olarak güven ve kararlılıkla yaşamın sorunlarını ve problemleri çözmek için yeteneğinizin var olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mahalle Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada çok sevdiği bir arkadaşını görmek neye işarettir
Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımı gördüm. (bu arkadaşım 24 yaşında, bekar, bayan)
Yaşadığım şehirden farklı bir şehirde bir arabanın içinde üç kişiydik. Ben arka koltukta oturuyordum. arkadaşım ön koltukta birisi ile tartışmaya başladı. sonra ben de bazı şeyler söyleyerek tartışmaya dahil oldum. öfkelenerek arabadan çıkıp evine doğru uzaklaşmaya başladı. (şuanda yaşadığı ev değil) ben peşinden koşarak ona yetişmeye çalıştım. çünkü en çok benim söylediğim söze üzülmüştü. tam ev kapısında yakalayacakken evin dış kapısını üzerime kapatıp 2-3 kez kilitledi (büyük demir bir kapı). sonra yukarıya evine çıktı. ben aşağıdan, kapıdan bulduğum bir aralıktan ona yüksek sesle derdimi anlatma amacıyla bağırmaya devam ettim.
yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla.
Kimden: pantürkist
Cinsiyetiniz:bay
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: kapı kilitlemek, üzerine kilit vurulmak
Şu anki ruh haliniz: durgun, değişken, ne üzgün ne sevinçli, 23 yaşındayım, çalışmıyorum, bekarım, bir hastalığım veya içinde olduğum sıkıntılı bir durumum yok. aslan burcuyum. sakin bir hayat yaşıyorum.

Rüyanızda gördüğünüz sevdiği arkadaş, iyi bir arkadaşını görmek sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir.
Rüyada tartışma görmek, tartışan birilerini ya da birilerinin tartıştığını görmek, bazı iç karışıklıklar yaşamakta olduğunuzu, iç huzuru bulamadığınızı veya karşılaştığınız çatışma olayını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir