Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mahalle Pazarı Görmek

Rüyada semt pazarı görmek neye işarettir?

Rüyamda bizim sokağımızda idim. Sokağımızda mahalle pazarı vardı. Oturduğumuz apartmanda üst katın balkonunda oturan takım elbiseli adamlar bana oyuncak araba fırlatmaya başladılar. Baska sokaklara kaçtığım halde arabaları üzerime fırlatıyorlardı. Daha sonra ara sokaklarda beni buldular ve taş atmaya başladılar. Ama attıkları hiç bir şey bana isabet etmedi. Yakında iş için sınava gireceğim. Bu rüyam bununla ilgili olabilir mi?

Rüyada mahalle pazarı görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsurları pazar, adamlar ve oyuncak araba atılması konularıdır.

Rüyada pazar görmek dünya işleri ile uğraşmaya işarettir. Rüyada adam görmek talih, baht açıklığı anlamına gelmektedir. Rüyada oyuncak araba görmek yakında gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir seyahatin istediğiniz gibi olacağını veya ileriye dönük umutlarınızın göstereceğiniz büyük gayretler sonucu yerine geleceğini haber verir.

Size oyuncak araba atılmasını yorumlamak zor. Adamların takım elbiseli olmaları sanki olayın içinde resmiyet, formal ilişkileri andırıyor. Bu kişilerin sizi dünya işlerinde başarılı olmanız, ayaklarınızın üzerinde durmanız konularında teşvik ettikleri söylenebilir ve büyük ihtimalle rüyanız gireceğiniz sınav ile ilgilidir.

“Rüyada Mahalle Pazarı Görmek” için bir yanıt

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Cevap vermekle beni çok mutlu ettiniz.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir