Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada mahluk görmek

Rüyada mahluk görmek neye gelir?

Oğlumun odasına giriyorum ve bana odada bir koku olduğunu söylüyor, yatağında uzanmış bir haldeydi. Birden yanında çocuk suretinde 8-10 yaşları arasında suratı sevimsiz bir mahluk peydah oldu. Ben dokundum çocuk sandım fakat düşmanca hareket yaptı, bunun üzerine boğazına yapıştım fakat yüzü şekilden şekle giriyordu, ben konuşmak istiyordum fakat dilim kilitlenmiş gibi konuşamıyordum, boğazını sıkıyordum mahlukun. Eşimin beni uyandırmasıyla uyandım, çok daralmıştım rüyamda. Rüyamda gördüğüm cin mi? rahmani bir rüyamı? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada mahluk görmek ne demektir?

Dilek selam, gördüğünün cin mi yoksa bunun rahmani bir rüya olduğu mu konusunda kararı rüyadaki unsurların anlamına bakarak siz karar vereceksiniz. Rüyada koku görmek veya duymak ya da hissetmek önemli bilgi verebilir ve genellikle geçmişle olan bağları yahut hesaplaşmaları temsil eder. Rüyanızda kokunun cinsi veya durumu hakkında bir bilgi yok ki bu durum geçmişten gelen bir belirsizliğin hala sizi veya ailenizi etkilemeye devam ettiğini temsil etmektedir.

Rüyada mahluk görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında bazı şeyleri kabul etmediğini ya da onlarla yüzleşmeyi, karşı karşıya gelmeyi istemediğini ifade ederken öte yandan da onların hayatının bir parçası olduğunu, bundan kaçmanın imkanı olmadığını belirtir. Rüyanızda o mahluk ile mücadele etmeniz, onun boğazını sıkmanız aslında sizin kabul etmediğiniz ya da yüzleşmekten uzak durduğunuz bu konunun canınızı sıktığını, bir an önce o konuyu çözmek istediğinizi ve eşinizin desteği ile bunu başaracağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada mahluk görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Şuan öncelikle ürpermiş durumdayım rüyamda gördüğüm bir arkadaşımın evinde oturuyoruz annesi kapalı Yaşlı bir teyze babası dışarıdan baktığınızda 60 li yaşlarda kendi halinde bir adam .abisi ise 40 cm boyunda ağzının içinde ağız olan dişleri bozuk. Bir mahlukat, ayaklari sanki yok gibi. Hikaye burada başlıyor.
Evlerine gidiyoruz arkadaşımla birlikte yemek yiyoruz. Alkol alıyoruz. Sonra bu mahlukat benim üstüme kusuyor.ve ben tokat atiyorum, bayiliyor. Kötü niyetli değil gibi gözüküyor.Daha sonra ellerimi yıkamak için banyoya gidiyorum. Arkadaşın babası arkamdan sarılıyor sapıkça. Dirsegimle çenesine vuruyorum. Ve kaçıyorum. Bu arada arkadaşım hiç bir müdahalede bulunmuyor. Korkuyla uyandım. Bir cevap olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir