Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Mahşerde Topraktan Çıktığını Görmek

Rüyada mahşerde topraktan çıktığını görmek ne manaya gelir?

İyi günler. Mahşer zamanı topraktan çıktığımı gördüm. Parça parça rüya görürüm ve bu da öyle parçalardan biri idi ama tamamıyla hatırlıyorum. Normal zaman olarak yaklaşık 10 saniye kadar sürdü rüya. Rüyada kendimi topraktan çıkıp doğrulduğumu gördüm, yüz üstü bir şekilde. O an hayatım boyunca aldığım her nefesi, bu nefesler ile yaptığım her şeyi hatırlıyordum ve zihnimde yaptıklarımı düşündüm.

Sonra etrafıma baktım, benim gibi herkes topraktan doğrulmaya başlıyor, topraktan çıkıyorlardı. Herkes parlak bir beyaz haleden ibaretti ve herkesin biçimi dünyadaki ile aynıydı. Anladım ki mahşerde idim. Korkmadım ama sonunda bitti dünya yaşamı, hesap verme başladı dedim. rüya burada kesildi. Şimdiden teşekkür ederim, kolay gelsin.

Kimden: eldalie
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: Mahşer, tekrar yaratılmak

Rüyada mahşerde topraktan çıkmak nasıl yorumlanır?

Bu inanılmaz güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Lütfen mahşer  sayfasını inceleyin, orada mahşer görmek hakkında ilgili açıklamalar vardır. Bu bilgilerle mesajı tespit etmeye çalışmalısın. Çünkü gördüğün rüya her üç konu başlığı ile de alakalı: mahşer gününü görmek, mahşer yerinde insanların toplandığını görmek, mahşer yerinde olmak

Rüyada mahşer gününü görmek, gerçek yaşamınızda duygularınızı kontrol edemediğiniz, duygularınız kontrol dışı olduğu bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu işaret eder. Rüyada mahşer yeri, mahşer alanı, mahşer yerinde insanların toplandığını görmek umutsuzluk işaretidir. Umutlarınızı kaybettiğinizi gösterir.

Mahşer yerinde olmak, mahşer alanında toplanan insanlar arasında olduğunu görmek, çok büyük bir hayal kırıklığına uğradığınızı, güvendiğiniz ve asla aklınıza gelmeyecek bu durumun sizi yıktığını, adeta “öleyim de kurtulayım” düşüncesi içinde olduğunuzu simgeler. Halbuki ölmek dahi çare değildir. Güçlü olup bunu aşmanız gerektiğini hatırlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada toprak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mahşerde Topraktan Çıktığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada toprak yükselmesi
Hocam merhaba. Ben on yedi yaşında bir bayanım. Geçen gece rüyamda gördüğüm şey beni çok korkuttu.
Bir yerden bir yere yürüyerek gidiyordum. altımda bulunan toprağın yükseldiğini gördüm. Ve biri benimle konuşuyordu.
Korkarak uyandım bunu yorumlar mısınız? Üye adım Fatih_ecem_42

Rüyanız iki anlam taşıyabilir. Hakkınızda bilgi vermiş olsaydınız daha net açıklama yapılabilirdi.
Birinci anlamı; rüyada toprak mal, mülk, kazanç anlamlarına gelir. altındaki toprağın yükselmesi bu konularda artışı simgeleyebilir. Şu anda moraliniz iyi ve umutlarınız fazla ise bu anlam ağır basar.
İkinci anlamı, yer hareketi, deprem, heyelan anlamları içerebilir, ani gelişen bir olay ya da durum nedeniyle hayatınızın alt üst olduğunu gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir