Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak neye çıkar?

Ben rüyamda denizin taşıp, kendi evimin sular altında kaldığını ve benimde evde mahsur kaldığımı ama suyun eve girmediğini, evimin ikinci katından dış taraftan suyun akıntıyla aktığını ve o an annemin alt katta oturduğunu ve onu uyardığımı gördüm. Bu gördüğüm rüya nedir? neye yorumlanır açıklarsanız sevinirim. Saygılar.

Rüyada mahsur kalmak nasıl yorumlanır?

Rüyanızda evinizi suların basması iyi değildir. Evlilik hayatında sorunlar yaşayacağını, işinden istifa edeceğini veya sağlık sorunları yaşayacağınızı gösterebilir. Hakkınızda bilgi vermediğiniz için net tanım yapmak zor, bunu siz tespit edebilirsiniz.

Rüyada mahsur kalmak, bir yerde mahsur kaldığını görmek, yaşamınızda karşınıza çıkan yeni bir durum ya da oynamanız gereken farklı bir role uyum sağlamaya çalıştığınızı ancak başarılı olmakta zorlandığınızı ve bunu başaramayacağınızı düşündüğünüzü gösterir. Bunun derin ifadesi ise kendinize hemen bir öz eleştiri getirip, yapacağınızı durum değerlendirmesi ile izleyeceğiniz yolu belirleyip, üzerinizdeki güvensizlik duygusundan sıyrılmak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada mahsur kalan birini görmek, etrafınızda yaptığı bir hata yüzünden çevresine rezil ya da mahcup olmak üzere olan birini işaret eder ve bu kişinin sizin desteğimize gereksinim duyduğunu gösterir. Rüyada bir hayvanın bir yerde mahsur kaldığını görmek, rüyayı gören kişinin bir nedenden dolayı öz güven kaybı yaşadığını, hayatında özgürlük duygularında kimi olumsuz hisler taşıdığınızı, kaderci düşünmeyi bırakıp kendini güvende hissetmeyi sağlayacak şeyler yapmak gerektiğine işaret eder

“Rüyada Mahsur Kalmak” için 7 yanıt

Rüyamda hastanede çalışan bir hemşireyim, hastaya yemek götürmek için hastanenin 14 üncü katına asansörle çıkıyorum, en üst kat döküntü ve terk edilmiş bir yer olmuş, bende hemen yemek tepsisini yere atıp asansörün düğmesine basıyorum, asansör aşağı inmiş, gelmesini bekliyorum, asansör sadece 4. Kata kadar çalışıyor, sürekli 1 2 3 4 sonra aşağı 3 2 1. Aylarca 14üncü katta mahsur kaliyorum bi kadinla birlikte ama günün 3 defasinda bir hemşire bize yemek getiriyor. Bigün yine yemek getirdiğinde kadının arkasında duruyorum yada bi duvar köşesinde o bi köşesinde ben oluyorum böylece o asansöre binip görevli kartini tuttugundan elimi kapiya koyup açtıracağım ama beni farkediyor yanimdaki o birlikte oraya tıkıldığım kadını vuruyor ardından tüm gücümle hemşireye saldırıp cebine asılmış personel kartını alıyorum asansörde sıfıra basıp kartı tutuyorum kart okuyucu yere. Zemine indiğimde hastanenin tamamen terkedilmiş olduğunu görüyorum sadece 14üncü kat değilmiş meğerse. Ardından hastanenin arka kapısından çıkıyorum. Ben bu rüyayı 14üncü katta kaldığım çıkamadığım zamanı hemen hemen hergün gece rüyamda gördüm ve hemsireye yalvarıyordum o kadinla birlikte getirdigi yemegi de yiyorduk 2 hafta kadar böyleydi, ancak bugün rüyayı tamamladım. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada hemşire olduğunu görmek yardımsever, iyi bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüya aynı zamanda çevrenizde yardımınızı bekleyen birileri olduğunu da simgeleyebilir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise huzur ve mutluluğunuzu, rahatınızı bozmamak için sizin iyi niyetinizi suistimal etmek isteyenlere karşı uyanık olmak, onlara bu fırsatı vermemek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda okulda sadece 8. Sınıflar vardı yani biz okuldan çıkmamıza izin vermiyorlardı ama bahçeye çıkabiliyorduk sonra arada bir sallantı olmaya başladı, deprem gibi ama sallantı olduğunda elektrikler kesiliyor, sallantı durduğunda tekrar açılıyordu, sonra öğretmen birini görevlendirdi, bina kapısının önünde durması için geri kalan öğrencileri içeri çağırdı, sonra sallantı başladı elektrikler gitti ve bize doğru bisey yaklasti camur yada jel gibi bir yaratikti sonra herkes katlara ayrıldı onu aramaya basladık sonra uyandım ama bu rüyayı geçen sene de görmüştüm tek fark ben bu rüyada daha fazla korkuyordum iki kere gördüm tabirini yaparsanız sevinirim.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda ani bir değişiklik yaşayacağınızı, bunun ilk başlarda sizi oldukça yoracağını ama zamanla alışacağına delalet etmektedir.

Rüyamda modern, büyük bir kütüphanede en yakın arkadaşımla mahsur kalıyordum. Benden küçük bir tanıdığımda orada esirmiş ama kaçabilmiş. Bir adam vardı çıkamazsınız falan diyordu bize ve çıkamıyorduk. Tabirini söylerseniz sevinirim.

Rüyamda bitinden haber alıyorum yardıma ihtiyacı var evden kaçıp yanına gidiyorum sonra bir anda bahçe gibi bir yerde tüm kapılar kapanıyor ve her yerden yılan fare gibi hayvanlar çıkıyor yan tarafta da başka biri var ona da aynı şey oluyor ikimizde çığlık atıyoruz en sonunda kapı bir anda açılıyor çıkıyorum kapıdan kimseyi göremiyorum bu rüyayı daha öncede görmüştüm tabirini söylerseniz sevinirim.

Rüya bir göl kenarında başlıyor. Bir ipe asılıp karşı kıyıya geçiyorum. Sonrasında oradan başka bir ipe tutunuyorum ve gölün ortasında plastik bir lastiğin içe atlıyorum ki simit gibi kullanıp yüzebileyim. Varmak istediğim sahilin çaprazda kaldığını görüyorum simit yardımıyla bir iskeleye ulaşıp oradan tekrar halata asılıyorum. Ancak vardğımın noktada plastik boru gibi bir tünelin içinden geçmem gerekiyor. İçeri giriyorum bir delikten ancak devamında borunun bağlanan halatlar sebebiyle yamulduğunu geçecek alan kalmadığını görüyorum ve geri dönüyorum. Girmiş olduğum deliğin de deforme olup daraldığını görüyorum seslenmeye çalışıyorum 2 büklüm bir haldeyim sonra biri içeri bakıp yardım getirmeye gidiyor. ben öyle yoruyorum.
Rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir