Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Mahzen görmek

Rüyada mahzen neye işaret eder?

Rüyamda büyük beyaz boş bir mahzende kilitli kalmıştım, biri beni çıkarsın diye yardım isterken birden durdum, arkamı döndüm karşımda sevdiğim kişi duruyordu. Bunun manası nedir?
melankol beyza, 19, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz.

Rüyada mahzen görmek yorumu

Rüyada mahzen görmek bilinçaltında saklanılan korku ve problemlere işaret eder. Mahzene inmek veya bir mahzene girmek kendi geçmişiniz ve korkularınızı açığa çıkarmaya çalıştığınızı ifade eder. Mahzenden çıkmak birine kefil olacağınıza ve borcu sizin ödeyeceğinize işaret eder. Mahzenin yıkılması ya da mahzenin kapandığını görmek yaşlı bir yakınınız rahatsız ise vefatına yorumlanır.

Rüyada kilitli kalmak, bir yerde kilitli kaldığını görmek küçük bir rahatsızlık geçirmeye işaret eder. Rüyada sevgiliyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir