Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Makarna Görmek

Rüyada makarna ne demek?

Ben Zehra, rüyamda evimde bir sürü tanımadığım insan vardı ve ben o insanlara yemek yaptım, bir tencere dolusu yoğurtlu kıymalı makarna yaptım, tabaklarına dolum taşım doldurdum ve sürekli tenceredeki yaptığım makarna çoğaldı, ayrıca bir erkek çocuğu gördüm, çok sevimli sarışın mavi gözlü bir oğlan çocuğuydu, en çok yemeği o yemişti çok beğenmişti.

Bu rüyamın anlamı nedir? yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler diliyorum şimdiden teşekkür ediyorum size.

Rüyada makarna pişirmek yorumu

Rüyada makarna görmek rüyayı gören kişini reel hayatında verdiği hatalı bir karar ya da yanlış yanlış bir iş nedeniyle ufak kayıplar yaşayabileceğine delalet eder. Makarna yemek veya makarna yediğini görmek ileride yaşanabilecek bazı sıkıntılı günleri hesap ederek bugünden tutumlu olmak ve para biriktirmek gerektiğini işaret eder.

Makarna pişirmek yahut makarna pişirdiğini görmek kişinin başkası yüzünden küçük bir zarara uğramasına ancak bu zararı kısa sürede telafi etmesine yorumlanır. Rüyada makarna almak rüya sahibi bir kadınsa, kısa bir süre sonra bir erkekle ilişkiye gireceğine, erkek ise kimi maddi kayıplar yaşayabileceğine işaret eder.

“Rüyada Makarna Görmek” için 3 yanıt

rüyamda daha yeni ölmüs arkadasimi dolu tabak makarna yedigini gördüm. bu neye delalet ve ne demek ?

Merhaba, rüyamda makarna pişirdim ve okulda öğretmen arkadaşlarıma götürdüm. Müdür Yardımcısı bayan arkadaşım makarnayı beğenmedi. Yeni çıkanlardan olmasını tercih edermiş. Onun dışındakiler beğendiler. Teşekkür ederim.

Nimet selam, rüyada makarna pişirdiğini görmek rüya sahibi kişi için küçük bir zarara uğramak olarak yorumlanır. Rüyanın devamında gelişen olaylar zarar uğramamak veya canının sıkılmaması için öğretmenlerin ve arkadaşlarınla olan ilişkinde ya da okul yaşamında bir konuda dikkatli olmanı gerektiren bir durum olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir