Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Makarna Pişirmek

Rüyada makarna pişirmek neye çıkar?

Rüyamda uzun yıllardır sevdiğim çocuğun evine gidiyordum. Orada makarna pişiriyordum, sonra konuşuyorduk “çamurlu terlik giymişsin, ben sana oraya terlik koymuştum” dedi, makarna baya yağlı oluyordu, sonra kapı çalıyordu halamlar annem falan geliyordu, ben içten içe sinir oluyordum. 18 bekar öğrenci karmaşık.

Rüyada makarna pişirmek nasıl yorumlanır?

Selin merhaba, rüyada sevdiği kişinin evine gitmek şu andaki ilişkinizde bazı sıkıntıların yol açtığı stresten kurtulmanın bir yolunu bulacağınıza tabir edilir, bakınız rüyada sevgiliyi görmek sayfası.

Rüyada makarna pişirdiğini görmek pek iyi anlam taşımaz ve rüya sahibi kişinin bir başkası yüzünden küçük bir zarara uğramasına ancak bu zararı kısa sürede telafi etmesine yorumlanır. Bakınız rüyada makarna görmek sayfası.

Onunla aranızda geçen konuşma ise senin aşırı derecede evlilik, biran önce evlenip yuvanı kurmak isteğinin karşı tarafta bazı sorunlara yol açtığını, bazı şeyleri zorlaştırdığını ifade etmektedir.

“Rüyada Makarna Pişirmek” için 2 yanıt

Rüyada spagetti görmek
Öğrenci 18 yaşında ilişkisi yok, rüyamda arkadaşlarımla bizi bir yere götürmesi için babamı bekliyoruz. Birden Umut isimli samimi olmadığım bir arkadaşım geliyor ve sürücü koltuğuna oturuyor. Şaşırıyorum bayağı ve sonra onun ehliyet aldığını hatırlıyorum. Bize pek bakmıyor direk “hadi ben götürücem” deyip arabaya geciyor. Sonra baska bir mekanda sarı civcivler görüyorum onlari alip yere atiyorlar. Bana da yapmami bunun oyun olduğunu civcivlere zarar gelmediğini söylüyorlar, ben de zarar gelmediğini goruyorum fakat kiyamiyorum ve atamiyorum. Bir de spagetti yiyen kadinlar gordum.

Cemre merhaba, hakkında özellikle de ruh halin konusunda yeterli bilgi vermemişsin. Eldeki bilgilere göre gördüğün rüya gerçek hayatında karakteri oturmuş, kişiliği oturmuş, sana güven verecek birisi ile evlenmeyi, kendi yuvanı kurmayı düşündüğünü (araba kullanan arkadaş ve sarı civcivler) gösterirken, spagetti yiyen kadınlar ise hayatınızda bir arayışa işaret etmektedir. Rüyada spagetti görmek rüyayı gören kişinin kendini rahatsız bir pozisyonda hissettiğini, içinde bulunduğu bir ilişki veya durumdan memnun olmadığını ifade eder. Bu konuda benzer bir rüya bu adreste yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir