Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek neye işaret eder?

Neden bilmiyorum ama bu rüya beni nedense çok etkiledi. Rüyamda çok sevdiğim bir kız arkadaşımı gördüm. Kendi evlerinde pembe koltukta oturmuş erkek arkadaşı (yakından tanıyorum kendisini) kız arkadaşımın saçlarını mavi bir makas ile kesiyordu kız arkadaşımın itirazlarına rağmen. Yorumlarsanız çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada makas görmek yorumu

Rüyada makas görmek makbul değildir, bölünme, bölme, parçalara ayrılmayı ifade eder. Rüyadaki erkeğin kızın rızası olmadığı halde makas ile saçlarını kesmesi onlar hakkında ayrılığa işarettir. Rüyada makas kullanmak, makas kullandığını görmek kararlılık, kontrol, bölünme, parçalanma, kesme anlamlarını simgeler.

Makas ile bir şey kestiğini görmek bir durumu sonlandırmayı işaret eder. Küçük makas zekaya işarettir, yani insan zekası sayesinde her şeye çare bulur. Parlak çelik makas başarıdır. Rüyada paslı makas görmek iftiraya uğramaya işaret eder. Birisinin makas verdiğini ya da aldığını, bulduğunu görmek sahip olduğunuz mal ve paranın bir kat daha artacağına işarettir. Rüyada makas görmenin açıklaması burada kısa olarak verilmiştir.
Bu sayfada makas Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyalara yorum yaparken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Makas Görmek” için 2 yanıt

Rüyada makasla gömlek kesmek
Rüyamda kız arkadaşımla bir evde yemek yiyorduk. Üzerimde beyaz bir gömlek vardı. daha sonra kız arkadaşım bu gömleğin kenarını birazcık keselim diyerek makasla gömleğimin kenarını kesiyordu.
mert can, 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor, karışık

Rüyada arkadaşıyla birlikte yemek, bu sizin için güzel gelişmeler yakında demektir. Rüyayı görenin iş veya sosyal yaşamında ilerleme sağlayıp daha yüksek bir statüye ya da gelire kavuşacağına yorumlanır.
Kız arkadaşının makasla gömleğinin kenarını kesmesi onun bir durumu sonlandırmayı düşündüğünü işaret etmektedir. (ilişkiyi bitirmek anlamında değil, mesela sigarayı bırakma, korkuları terk etme vb)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir