Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Makbuz Görmek

Rüyada makbuz neye işaret eder?

Rüyamda okul çıkışı arkadaşlarımla deniz kenarında yürüyüş yapıyoruz, hava çok güzel, deniz berrak, martılar denizin üzerinde sanki dans eder gibi farklı bir şekilde uçuyorlar. Ancak içimde bir sıkıntı var, sanki eve geç kalacağım, derslerimi yetiştiremeyeceğim gibi düşünüyorum.

Sonra bir anda elektrik parası yatıracağım aklıma geliyor, bugün son ödeme günüymüş, annem sabah elektrik faturasını vermişti ve okul çıkışında okulun yanındaki vezneye öde demişti. “kızlar ben fatura ödemeyi unuttum, ben gidiyorum” diyerek koşarak elektrik ödeme veznesine gittim, görevlilerde kapatmak üzereymiş, son anda faturayı ödedim. Makbuz bekliyorum görevliden çıt yok “makbuz vermeyecek misiniz” diyorum, görevli kadın “makbuza gerek yok, faturanı ödedin işte” diye ters ters cevap verdi. Ben de “ama ödediğimi nasıl ispatlayacağım, makbuz vermek zorundasınız” dedim ve makbuzu aldım. Bu ne demek?

Rüyada makbuz görmek yorumu

Sevgi merhaba, rüyada sahilde yürümek rüyayı gören insanın reel hayatında aklının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğini temsil eder. Rüyada yürüdüğünüz sahil ise gerçek yaşamınızda bir manevi hesaplaşma yaşayacağınıza işaret etmektedir. Rüyada fatura ödediğini görmek rüya sahibinin yaşamında bir değişiklik yaşayacağını gösterirken bu rüya bazen de yeni bir ev veya mülk satın alacağına işaret eder bakınız rüyada fatura görmek sayfası.

Rüyada makbuz görmek rüyayı gören kişinin zaten hayatında olan ancak farkında olmadığı bir yönünü keşfedeceğini simgeler. Rüyada makbuz imzalamak kişinin bir şeyi iyice anlamadan, konuyu tam kavramadan bir adım atmaması, atarsa da olumlu veya olumsuz sonucuna katlanması gerektiğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir